• اساسی‏ ترین امرِ دین

  گزیده سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج احمد پناهیان در هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام، جلسه هفتگی، 22 فروردین ماه 93، آستان مقدس امامزاده جعفر شهید علیه السلام

 • متن سخنرانی جلسه هفتگی - جمعه 23 آبان

  موضوع بحث: «سیره جهادی و ابعاد مظلومیت سیدالشهداء(علیه السلام)» - جلسه دهم - حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان - هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) قم

 • متن سخنرانی جلسه هفتگی جمعه 30 آبان 93

  موضوع بحث: «سیره جهادی و ابعاد مظلومیت سیدالشهداء(علیه السلام)» - جلسه یازدهم - حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان - هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) قم

 • جهاد فی سبیل الله را با هیچ چیز مقایسه نکنید/ جلسه هفتگی 7 آذر 93

 • حمله به رسول خدا، یک حملۀ «مبنایی و استراتژیک» است؛ در این چکاچک جنگ، دم زدن از «صلح حدیبیه» به چه معناست؟!

  هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) - 26 دیماه 93 - قم - مقتل الشهداء فاطمیه
  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  حمله به رسول خدا، یک حملۀ «مبنایی و استراتژیک» و از نوع همان حمله ای است که در صدر اسلام به رسول خدا شد.
  اگر «به جا» و «به موقع» فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را در جریان اهانت به پیامبر سر می دادیم، الآن کسی جرأت نمی کرد دم از «صلح حدیبیه» بزند!

 • حجت الاسلام احمد پناهیان در یادواره شهید بلباسی: از هشدار رهبر انقلاب نسبت به «اعتماد به دشمن» تا موضوع هولناک «تبعیت از دشمن»

  جلسه هفتگی هیئت محبین اهل بیت(علیهم السلام) - به همراه یادواره شهید مدافع حریم اهل بیت(ع) محمد بلباسی - جمعه 7 خرداد - مسجد الشهداء
  مقام معظم رهبری افسران جوان سپاه را جمع می کند، و هشدار یک امر خیلی هولناکی را می دهد: جریان «تبعیت از دشمن». اگر کمی دقت کنید، در سالهای اخیر، اواخر دولت قبل و بعد هم در این دولت، تذکرات آقا بیشتر در بحث «اعتماد به خدا» بود و «عدم اعتماد به دشمن» که مفصل در هیئت بحثش را کردیم. اما بحث جدید حضرت آقا خیلی خطرناک تر شده است! مشکل امروز نظام را مقام معظم رهبری دو سه روز پیش، صریحا فرمودند که «تبعیت از دشمن» است.

 • ترسوها از نصرت حق فاصله می گیرند

  جلسه هفتگی-3بهمن99: ترس باعث میشود امام حق تنها بماند. وقتی فاطمه سلام الله علیها کتک خورد، همه ترسیدند و عقب نشستند. هیچکس جلو نیامد لااقل از کتک خوردن فاطمه سلام الله علیها جلوگیری کند. فاطمه سلام الله علیها نمیترسد؛ ولی مهاجر و انصار ترسیدند. ترسوها از نصرت حق فاصله میگیرند. مردم کوفه هم از ترس لشکر یزید پشت مسلم را خالی کردند.

 • حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  انقلاب اسلامی فقط مبارزه با یک حکومت ظالم نبود؛ ماجرا «آغاز حاکمیت الله بر جهان» است.

  یادواره شهدای مسجد حضرت ولیعصر(عج) - هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) - 17 بهمن 93 - مسجد حضرت ولیعصر(عج)
  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  انقلاب اسلامی فقط مبارزه با یک حکومت ظالم نبود؛ ماجرا «آغاز حاکمیت الله بر جهان» است.

 • خطرِ «اسلام بی خطر»؛ مبانی توسل به ائمه معصومین (علیهم السلام) در قرآن و تفکر انحرافی «توسل» بدون «جهاد فی سبیل الله» - 24 بهمن 93

  «یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ وَ ابْتَغُوا إِلَیْهِ‏ الْوَسیلَةَ وَ جاهِدُوا فی‏ سَبیلِهِ لَعَلَّکُمْ تُفْلِحُونَ».(مائده/35)
  همه تا اینجایش را قبول دارند: «وَ ابْتَغُوا إِلَیْهِ‏ الْوَسیلَةَ» ولی بعدش را نمی‌آیند: «وَ جاهِدُوا فی‏ سَبیلِهِ»...
  شما که زیر چتر اهل بیت(علیهم‌السلام) قرار گرفتی و با اهل بیت تازه خدا را پیدا کردی، زیر همین چتر اهل بیت برای مستقر کردن حکومتش باید مجاهده کنی. نمی‌توانی سرت را پایین بیندازی و فقط طبق میل خودت رفتار کنی و عشق و حالی بکنی. باید حکومت خدا را که توسط ائمه معصومین تسرّی پیدا می‌کند در عالم مستقر کنی، باید بجنگی و مبارزه کنی، باید شرایط زمان برای شما مهم باشد. درسی که از هجرت و مجاهدتِ امام‌زادگان شریف می‌آموزیم یک درس قرآنی است.

 • اصول زندگی «جهادی» و زندگی «فی سبیل الله» در قرآن؛ قربانی شدن «تکلیف» در پای زندگی مادی - اول اسفند 93

  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  فقط انبیاء که ربّانی نیستند «قاتَلَ‏ مَعَهُ‏ رِبِّیُّونَ کَثیرٌ»، یارانشان هم ربّانی هستند- کسی که می‌خواهد جهادی زندگی کند، نه، کسی که می‌خواهد «فی سبیل الله» زندگی کند باید خودش را مثل سرب، آب‌دیده کند.
  فرمود: «فإنَّ الدّنیا خُلِقَت لَکُم وَ أنتُم خُلِقتُم لِلآخِرَه».[18] چرا تکلیفت را در راه دنیای خودت قربانی می‌کنی؟
  اصلاً بنا بوده مجاهد زندگی کنی، و غذا، قوت، خواب، زن، بچه، استراحت، کار، شغل و عنوان و همه اینها در خدمت زندگیِ جهادی‌ات باشد. نه اینکه جهادی زندگی کردن بخشی از زندگی‌ات باشد! الآن عموماً اینگونه زندگی می‌کنند، بعضی‌ها هم می‌ایستند نگاه می‌کنند ببینند حالا در زندگی روزمره، ما هم کاری انجام بدهیم یا ندهیم!

 • جمعه 4 اردیبهشت - به دنبال سختی بگردید، نه اینکه سختی سراغ شما بیاید؛ برای اینکه عاشق خدا شوید و امام زمان را بیاورید، باید دنیا را خوار کنید...

  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  رفقا! اگر در دنیا دنبال سختی نباشید، دنیا سختی‌اش را به شما تحمیل می‌کند و در نهایت شما را خوار می‌کند. یکی از ویژگی‌های دنیا این است که دنیاطلب را خوار و حقیر می‌کند. لذا در مسیر اهل بندگی بنا بر این است که تو دنیا را خوار کنی! می‌فرماید: «آنهایی که عاشق خدا می‌شوند چه کسانی هستند؟ آنهایی که با خودشان کاری می‌کنند که دنیا در نظرشان خوار و حقیر شود». دنیا را پیش خودت کوچک کن. دنیا را چگونه پیش خودت کوچک می‌کنی؟ دنیا با سختی‌ها و پیچش‌هایش می‌خواهد به قول معروف حال تو را بگیرد و تو را به ذلت بکشد. قبل از اینکه دنیا اراده کند که تو را مغلوب خود کند، تو خود به سراغ سختی‌هایش برو. در این صورت دنیا می‌خواهد چه کار کند؟! اینجاست که دنیا خوار می‌شود...
  جلسه هفتگی هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) - 4 اردیبهشت 94 - قم - مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)

 • جمعه 18 اردیبهشت - مسلمانِ کامل باید در درجه اول شرح صدر پیدا کند؛ دوم زبان‌اش به حقیقت گویا باشد، یعنی حق‌طلبی کند؛ سوم به آن عمل کند.

  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  مسلمانِ کامل این است که در درجه اول شرح صدر پیدا کند و حقیقت را قلباً دریابد، دوم زبان‌اش به حقیقت گویا باشد. یعنی احساس مسئولیت کند و حرف بزند، حق‌طلبی کند! سوم به آن عمل کند. اگر می‌گوید باید مبارزه کرد، برای اقامه حق مبارزه کند. اگر می‌گوید باید چشم‌پوشی کرد از دنیا، به کمِ دنیا باید قناعت کرد تا اینکه انسان بتواند به استقلال، اطمینان و قدرتی برسد. آنگاه «وَ کَانَ عِنْدَ اللَّهِ إِنْ مَاتَ عَلَى ذَلِکَ الْحَالِ مِنَ الْمُسْلِمِینَ حَقّاً» به این معنا که اگر این آدم اینجوری بمیرد جزء مسلمین حقیقی از دنیا رفته است. «وَ إِذَا لَمْ یُرِدِ اللَّهُ بِعَبْدٍ خَیْراً» اگر خدا نخواهد بنده‌ای به خیر برسد چه اتفاقی می‌افتد؟ «وَکَلَهُ إِلَى نَفْسِهِ وَ کَانَ صَدْرُهُ‏ ضَیِّقاً حَرَجاً» او را به نفس‌اش واگذار می‌کند؛ و چه عذابی از این بالاتر؟
  جلسه هفتگی هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) - 18 اردیبهشت 94 - قم - مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)

 • خاصیت ولایت این است که مردم را همدل و همزبان می کند؛ سال «همدلی و همزبانی» یعنی سال «ولایت» - 6 شهریور 94

  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  خداوند متعال می‌فرماید: «فَأَلَّفَ بَیْنَ قُلُوبِکُمْ فَأَصْبَحْتُم بِنِعْمَتِهِ إِخْوَانًا»[1] رابطه عمیقی که در حکومت پیغمبر (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) بین مردم ایجاد شد، به واسطه نعمت «ولایت» بود. اصلاً خاصیت ولایت این است که مردم را یکپارچه، همدل و همزبان می‌کند. تعبیر اصلی مقام معظم رهبری از نام‌گذاری امسال به سال «دولت و ملت، همدلی همزبانی» یعنی سال «ولایت». قرآن کریم می‌فرماید اگر ولایت تحقق پیدا کند، همدلی و همزبانی صورت می‌گیرد.

 • سه پاسخ منطقی - قرآنی حجت الاسلام و المسلمین حاج احمد پناهیان به مصاحبه رئیس جمهور محترم مبنی بر باز شدن سفارت آمریکا در صورت عذرخواهی از ایران

  اولا: مساله تعامل اسلام و کفر را امام و رهبر جامعه تعریف می کند؛ ثانیا: براساس چه اصلی می گویید که همیشه نمی تواند سفارت آمریکا بسته باشد؟ ثالثا: دعوای ما با آمریکا، خصومت شخصی بین دو کشور نیست؛ بحث بر سر حاکمیت خدا و حاکمیت شیطان است.

 • حجت الاسلام حاج احمد پناهیان در مراسم سالگرد رحلت امام(ره): ورود خود رهبر انقلاب به تبیین «شاخصه های انقلابی گری»؛ به دنبال بی توجهی به توصیه 5 ماه قبل ایشان به جوانان در این باره

  مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) هیئت محبین اهل بیت(علیهم السلام) جمعه شب 14 خرداد 1395 در مسجد امیرالمؤمنین(علیه السلام) برگزار شد.
  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان در این مراسم ابتدا با استفاده از آیه آخر سوره حج، به تبیین شخصیت حضرت امام خمینی(ره) پرداختند.
  ایشان سپس با اشاره به بیانات روز جمعه رهبر معظم انقلاب در حرم امام خمینی، به بازخوانی و تبیین این بیانات پرداختند...

 • نوجوانان و جوانان ما را چطور تربیت کرده اند که الآن فریاد نمی زنند؟ + صوت

  گروه زنکی جزو گروه های میانه رو تحت حمایت آمریکاست. معنای میانه روی و اعتدال را هم ما فهمیدیم در ادبیات آمریکا یعنی چه! ما منتظر موضع قاطع مسئولین مان نسبت به سران کفر هستیم، به خاطر همین جنایت...

 • عزاداری بدون نفی استکبار، عزاداری بی ثمر و بی خطر و بی نتیجه است

  نباید در امام حسین (ع) و عزای ایشان متوقف شد. الی الله تدعون، امام حسین (ع) قرار است ما را به خدا برساند. عزاداری سیدالشهدا باید زمینه و ایجاد کننده حرکت و قیامهای مردمی برای نفی حاکمیت طاغوت و اجرای حاکمیت خدا در جوامع اسلامی شود. در اینصورت است که خون امام حسین (ع) به ثمر نشسته، و الا اگر فقط در عزای امام حسین (ع) متوقف شویم و جلوتر نرویم، خون سیدالشهدا (ع) به نتیجه نرسیده و هدر میرود.

 • از هیئت سکولار تا زیارت سکولار!

  پست ترین مردم کسانی هستند که می گویند با دشمنان اسلام نباید بجنگیم. نفرت از دشمنان اهل بیت (علیهم السلام) باید در تمامی شعائر زیارت ما بروز و نمود داشته باشد. / زیارتی که تحت مدیریت دشمنان اهل بیت (علیهم السلام) باشد و دشمن را عصبانی نکند، زیارت مدنظر اهل بیت (علیهم السلام) نیست.

 • تأسی به حضرت حجت (عج) قبل از ظهور لازم است / مرتبه بالای تقوا، ارتباط با امام جامعه است

  وقتی حضرت موسی به خدا عرضه داشت می ترسم امر شما در برابر فرعون که صاحب قدرت و حکومت است ناموفق و ناتمام بماند. خداوند فرمود قالَ لا تَخافا إِنَّنی مَعَکُما أَسمَعُ وَأَرىٰ / طه ۴۶. اگر خدا با ما باشد، دو نفر می توانند به جنگ فرعون و سپاهش بروند. مقام معظم رهبری فرمود این معیت_خدا را اگر قدر بدانیم، آمریکا و تمام دشمنان هیچ کاری نمی توانند انجام دهند.

 • هدف از اطاعت، تعظیم امامت؛ نه فقط اصلاح امور...

  می گویند خدا قرار داده است از امام اطاعت کنیم به خاطر اینکه در جامعه هر چیزی سر جای خودش قرار بگیرد و جامعه اداره شود؛ جریان اطاعت فقط اینگونه نگاه می شود. اما نگاه بالاتر این است که خداوند طاعت را قرار داده که امامت تعظیم شود. قاعده اطاعت از امام را قرار داده است تا امامت جایگاهش را پیدا کند.

 • تجلیل شهیدان آتش نشان، قدردانی از مجاهدت و ایمان راسخ است

  این جوانان پاک، که با ایمان و رشادت این حماسه و جانفشانی را انجام دادند، نشان دادند که حکومت اسلامی توانایی پرورش چنین مجاهدین را در چنین سطحی، در قلب شهری مثل تهران که غرق در دنیاطلبی و سیاسی بازی است را دارد. باید از مسئولین و دست اندرکاران شهرداری و شهردار تهران و همه نیروهای امدادی هم برای کار شبانه روزی و جهادی شان در برداشتن آوار و بیرون آوردن پیکر شهدای حادثه تشکر کرد.

 • چرا شورای امنیت ملی در عرصه حجاب و عفاف وارد نمی شود؟

  جلسه هفتگی - تیرماه۹۶: با توجه به آیات و روایات و با توجه به جایگاه خانواده و حجاب، و با توجه به اهداف دشمنان در گسترش بی حجابی، سوال ما این است چرا شورای امنیت ملی در عرصه حجاب و عفاف وارد نمی شود؟ بی حجابی تاثیر مستقیم در به مخاطره افتادن کانون خانواده ها و در نتیجه امنیت و منافع کشور دارد. اگر جامعه به بی حیایی رسید، باقی مفاسد اجتماعی و اخلاقی اقتصادی و سایر مفاسد در پی آن خواهد آمد.

 • کربلا زاییده پدیده شوم ملاحظه کاری و منفعت طلبی خواص بود

  جلسه هفتگی - 24 شهریور 96: محرم فقط گریه بر حسین(ع) نیست. جریان نفاق باید با عزاداری محرم و صفر به مردم شناسانده شود. تا وقتی این منافقین در جامعه اسلامی میل به طاغوت و کفر دارند، جامعه اسلامی اصلاح نمی شود. وقتی خون امام حسین(ع) آرام می گیرد که این منافقین از جامعه اسلامی محو شوند.

 • حماسه حسینی از نگاه ترسوها !

  جلسه هفتگی مهرماه96: حضرت موسی(ع) بخاطر ترس از مصر خارج نشد. بلکه به امر خدا خارج شد برای نجات قوم بنی اسرائیل. اگرچه قومش از قدرت فرعون میترسیدند. موسی(ع) فرار نکرد. با خواندن یک آیه ترس را در جامعه تزریق نکنیم. آن هم زمانی که فرعون حاکم نیست، بلکه موسی(ع) حکومت دارد. امروز روز قدرت فرعونیان نیست، بلکه روز ذلت فرعونیان است.

 • سوالی که زائرین اربعین باید پاسخگو باشند

  جلسه هفتگی 28مهرماه96: این محبتی است که خداوند نسبت به امام حسین(ع) در دل شیعیان قرار داده و روز قیامت از آن سوال میکند:ثُمَّ لَتُسْئَلُنَّ یَوْمَئِذٍ عَنِ النَّعیمِ. پیاده روی اربعین و تألیف قلوب بین شیعیان عراق و ایران توفیقی است که خدا به زوار امام حسین(ع) عنایت کرده است. اگر حرف و دغدغه های امام حسین(ع) را در طول سفر به گوش زائرین امام نرسانیم، روز قیامت باید پاسخگو باشیم.

 • فتنه جدید فتنه اقتصادی است

  ایام فاطمیه به روایت 45روز – 15 دی 96: مردم ما با اینکه در زمینه اقتصاد مشکلات زیادی دارند، اما دست از آرمانهای خود بر نمیدارند. مردم ما به مراتب از فتنه سال 88 آماده تر و بیدارتر هستند. در همین راهپیمایی گذشته در کشور مردم حضوری بسیار پررنگ داشتند. در شهر قم علیرغم تصمیم عجیب مسئولین در لغو مجوز تجمع، بازهم مردم از همه اقشار در راهپیمایی حاضر شدند.

 • ما جلو هتک مقدسات را می گیریم؛ چه در خیابانها چه در تریبونها

  جلسه هفتگی 22 دی 96: رئیس جمهور گفته هیچکس در این کشور معصوم نیست، همه را انتقاد کنید. معصوم دوازدهم را هم اگر بیایند می توانید انتقاد کنید و اصلا رسول الله(ص) را هم می توانید نقد کنید! روی چه حسابی هر از چند گاه به ساحت اهل بیت علیهم السلام و معصومین ورود می کنید؟

 • دُم خروس جریان شیرازی!

  جلسه هفتگی 29 دی 96: شما ناراحتید که ما آمریکا را شیطان بزرگ میدانیم. پس شما بگویید بدانیم شیطان امروز کیست؟ اینجا ارتباط شما با آمریکا مشخص میشود. شما چرا ناراحتید که ما آمریکا را شیطان بزرگ میدانیم؟ مگر منافعی دارید که با تضعیف آمریکا آن منافع به خطر می افتد؟!

 • «الحسین یجمعنا» خنثی ترین شعار ممکن! / دست اندرکاران پیاده روی اربعین این روایت را از بر کنند

  جلسه هفتگی 27 مهر 97: بفرموده امام صادق(ع) زائران حسینی به زیارت کربلا میروند تا دشمنان اهلبیت را عصبانی کنند، و به این وسیله رضایت خدا را جلب کنند. ما موظفیم دشمن را عصبانی کنیم، نه امیدوار! اگر بنا باشد زیارت اربعین برویم اما دشمن را عصبانی نکنیم، بهره لازم را از زیارتمان نخواهیم برد.

 • امروز فریاد «مرگ بر آمریکا» همراهی با ائمه(ع) است

  جلسه هفتگی 11 آبان 97:مبارزه تا زمان ظهور باید ادامه داشته باشد. مبارزه عهد ماست نسبت به اهلبیت(ع). فریاد مرگ بر آمریکا امروز همراهی با ائمه(ع) است. تداوم مبارزه تا قیام حضرت حجت(عج)، یعنی همراهی با ائمه اطهار(ع).

 • نتیجه پذیرش معاهدات غرب نابودی است

  جلسه هفتگی 16 آذر 97: خداوند می فرماید اگر ملتی حرف حق را پذیرفت، من برکات را از آسمان و زمین بر آنها نازل میکنم. امتهایی که نابود شدند، در اثر خطا و گناه خودشان بود. اگر جامعه اسلامی حرف خدا را فراموش کند، اسیر دست مستکبرین خواهد شد.

 • چه کسی 7 میلیون سکه وارد بازار کرد؟

  جلسه هفتگی 7 دی 97: آقای عراقچی میگوید دستور مستقیم ریاست جمهوری بود که خزانه خالی شود و ارز در اختیار مردم قرار گیرد. رهبرانقلاب دستور دادند پیگیری کنید چه کسی دلار را در اختیار این دلالان ارز قرار داده، چرا پیگیری نشد؟ این ماجرای گرانی ارز نقشه خزانه داری آمریکاست برای فروپاشی نظام بدست مردم ناراضی،‌ به اعتراف خودشان.

 • تحریمهای اخیر را سران جنبش سبز به آمریکا دیکته کردند

  بزرگداشت دهه بصیرت - 14 دی 97: یکی از شعارها در فتنه 88 این بود: «اوباما! یا با اونا یا با ما». رهبران فتنه سبز به اوباما اعتراض میکردند که یا با رهبر ایران باش یا با ما. به اوباما میگفتند تو حق نداری با رهبر ایران کنار بیایی! سران جنبش سبز هم پیشنهاد تحریم های جدید را به آمریکا دادند، هم خودشان زمینه تحریم ها را ایجاد کردند.

 • مردم با فساد مخالفند نه تکنولوژی/عدم اجبار در امور اعتقادیست نه در احکام

  جلسه هفتگی - ۵ بهمن ۹۷: کسی با اینترنت و تکنولوژی بعنوان ابزار پیشرفت مخالفتی ندارد. موضوع بر سر جلوگیری از گسترش فساد فضای مجازی و حفظ امنیت اطلاعات مردم است. در حوزه اقتصاد هم همین مسئله است. FATF داده های اطلاعاتی اقتصادی ما را در اختیار آمریکا میدهد. چرا ۸ وزیر به رهبرانقلاب نامه می نویسند برای پذیرش FATF، بر چه اساسی؟

 • نظام لیبرال دموکراسی امروز به بن بست خورده / برخی گمان می کنند امام(ره) را آنها راهنمایی می کرده اند!

  مراسم شکوه مقاومت - ۱۲ بهمن ۹۷: قانون رسمی اروپا امروز این است که انسان با سگ میتواند ازدواج کند!‌ احکامی که از یونیسف و یونیسکو امروز صادر میشود، جز نابودی بشر را در پی ندارد. آقای روحانی میگوید حضرت امام(ره) بدنبال حکومت اسلامی بود، ما به امام پیشنهاد جمهوری اسلامی را دادیم و امام هم پذیرفت!

 • FATF تکمیل کننده تحریمهاست/ رییس جمهور: نقد FATF ممنوع!

  رییس جمهور در جلسه هیئت دولت گفته صداوسیما و کسی دیگر حق ندارد در مورد FATF نقد داشته باشد،‌ تا به تصویب برسد. مسئول FATF‌ در اتاق خزانه داری آمریکا امروز میگوید برای تکمیل شدن تحریمها علیه ایران باید FATF تصویب شود. آقای رییس جمهور، مگر مردم چه ظلمی به شما کرده اند که با تصویب FATF میخواهید تحریمها را علیه کشورمان تکمیل کنید؟

 • نابودی باطل توسط اهل حق، بنای خلقت

  جلسه هفتگی - ۶ اردیبهشت ۹۸:‌ نابودی باطل بوسیله قوای حق اساس خلقت است. بناست این اراده خدا را ولی عصر(عج) تحقق ببخشند. این مدل انتظار را مدل انتظار عامیانه بین مردم خیلی متفاوت است. ماموریت امام عصر(عج)، اراده خدا از خلقت آسمانها و زمین است. اگر این مفهوم بین ما تبدیل به گفتمان شود، چقدر به اهل حق انرژی و حیات خواهد بخشید و انگیزه ساز است.

 • جرم شهدای حجاز‌ عزت خواهی بود

  بزرگداشت شهدای حجاز - ۱۳ اردیبهشت ۹۸:‌ اگر ما به عزتمندی اسلام باور داشته باشیم، دنیا را زیر و رو خواهیم کرد. شهدای اخیر حجاز بخاطر تفکر تشیع کشته شدند، نه فقط بخاطر شیعه بودنشان. هر شیعه ای مورد خشم دشمن نیست. هرکس کوچکترین تمایل به انقلاب اسلامی ایران داشته باشد‌ و مقابل آمریکا و انگلیس سرخم نیاورد، مورد غضب آنهاست و شکنجه و اعدام میشود.

 • یاران مهدی(عج) انقدر از دشمنان میکشند تا خدا از آنها راضی شود!

  جلسه هفتگی - ۳۱ خرداد ۹۸:‌ اگر میخواهیم یار امام زمان(عج) باشیم، باید مخلص باشیم. امام جواد(ع) میفرماید یاران امام زمان(عج) انقدر از دشمنان خدا میکشند تا خدا راضی شود. قله اخلاص اینجاست! مخلص آن نیست که هرگاه از جهاد و مبارزه صحبت شد، خود را از دیده ها پنهان میکند. یک عمر سجاده ریا آب میکشد و احترام دروغین از مردم جمع میکند. این افراد کم هم نیستند.

 • شعار اربعین باید حاوی هدف قیام حسینی باشد

  یادواره شهدای محله قم نو - ۲۹ شهریور ۹۸: از مجموعه موکب داران انقلابی ما در اربعین یک شعار حاصل شد: الحسین یجمعنا؛ همان شعار سال گذشته. شعاری که نه سیخ بسوزد نه کباب! در شعار باید مقصد و هدف و خواسته امام حسین(ع) برای مردم بیان شود. در اربعین باید یزید زمان یعنی آمریکا معرفی و محکوم شود؛ باید امام حسینِ مستکبرستیز و ظلم ستیز به مردم معرفی شود.

 • زائر حسین(ع) باید شمشیر بدست شود

  جلسه هفتگی - ۵ مهر ۹۸: جهاد در جریان کربلا یک اصل است. اتفاقا جهاد مایه جذب است. ما اگر بخواهیم جهان را پر از صلح کنیم، باید اسلحه در دستمان داشته باشیم. امام سجاد(ع) امیرالمومنین(ع) را با شمشیرش به شامیان معرفی میکند. حال ما میخواهیم در شعارهایمان از دست ائمه(ع) شمشیر را بگیریم!

 • حذف نام شهدا از تابلوها زشت تر است یا حذف استکبارستیزی از اربعین؟!

  جلسه هفتگی - ۱۹ مهر ۹۸: بیانات رهبرانقلاب در دیدار با موکب داران عراقی بعنوان اطلاع نگاشت منتشر میشود،‌ اما کلام اصلی ایشان که «ایستادگی امام حسین(ع) در موضع حق و استکبارستیزی» است حذف میشود! راهپیمایی اربعین با حفظ این دو شرط متیواند زمینه ساز ایجاد تمدن اسلامی شود. خالی کردن اربعین از سبقه استکبارستیزی زشت تر از برداشتن نام شهدا از تابلوی کوچه ها نیست؟!

 • ریشه استکبارستیزی تقوا و اخلاق اسلامی است

  جلسه هفتگی - ۱۰ آبان ۹۸: ریشه استکبارستیزی تقوا و ایمان عمیق و تخلق به اخلاق سلامی است. لذا حضرت زهرا(س) در استکبارستیزی از همه جلوتر بود. حلقه اتصال ما به اماممان مبارزه و استکبارستیزی است. استکبارستیزی با یک سبقه سیاسی صرف تحقق نمی یابد؛ بلکه با تربیت عمیق دینی اتفاق می افتد. وامصیبتا اگر کسیکه استکبارستیزی در درونش نهادین نشده، دم از اخلاق بزند.

 • بسیج مستضعفین یعنی نیروی ولایت در خدمت محرومین

  بزرگداشت هفته بسیج - ۸ آذر ۹۸: بسیج مستضعفین منظور محرومین نیست. مستضعفین یعنی ائمه هدی علیهم السلام. بسیج مستضعفین یعنی نیروی ولایت در خدمت محرومین. رهبرانقلاب گفتند بسیجی یعنی جوانی که پیشران جامعه است برای رسیدن به تمدن عظیم اسلامی و تشکیل حکومت جهانی مهدوی. بسیجی یعنی کسیکه امام زمانش را بیاورد. بسیجی مظهر تام مجاهد است.

 • ایثار به سبک فاطمی

  جلسه هفتگی - ۲۹ آذر ۹۸: اگر حضرت زهرا سلام الله علیها مثل سایر مهاجر و انصار در منزل می نشست چه میشد؟ ما امروز اسمی از حضرت زهرا سلام الله علیها نمی شنیدیم؛ نمی فهمیدیم که حق امیرالمؤمنین علیه السلام غصب شد. برای اینکه حق و باطل معلوم شود، حضرت زهرا سلام الله علیها باید ایثار کند و جانش را در این راه فدا کند تا نسل های آینده بدانند علی علیه السلام حق بود.

 • سوغات ژاپن: مذاکره به هر قیمت / پس تدبیرتان کجاست؟!

  جلسه هفتگی - ۶ دی ۹۸: نوبخت از قول رییس جمهور گفته ژاپنی ها از طرف آمریکا قول داده اند که اگر پای میز مذاکره بیایید علاوه بر تحریم، بالاتر از تحریم هم ملغی میشود. یک درصد هم احتمال بدهیم تحریمها برداشته میشود، می ارزد! برویم مذاکره کنیم. اگر هم برنداشتند من همه مسئولیتش را میپذیرم». مگر شما مسئولیت خسارتهای برجام و اغتشاشات گرانی بنزین و گرانی ارز را پذیرفتید؟

 • دخیل بستن رییس جمهور به تابوت آمریکا!

  جلسه هفتگی - ۲۷ دی ۹۸: مجهزترین پادگان آمریکا بصورت نقطه زنی مورد اصابت قرار گرفت. عضو مجلس سنای آمریکا میگوید در تاریخ آمریکا انقدر آمریکا به انزوا نیفتاده. بعد از شهادت سردار سلیمانی هیچکس آمریکا را حساب نمیکند. خود آمریکا از نابودی خودش میگوید، اما در داخل رییس جمهور میگوید من برای گشودن گره های اقتصادی کشور راه دیگری جز وابستگی به غرب بلد نیستم!

 • کسانی دم از انتخابات تشریفاتی زدند که‌ مردم را پشت خود نمی بینند

  جلسه هفتگی - ۲ اسفند ۹۸: این انتخابات با حضور مردم مجلس قوی را رقم خواهد زد انشاالله. به هر قیمتی تلاش کردند که مجلس قوی تشکیل نشود. به ویروس کرونا و ایجاد التهاب روانی هم متمسک شدند. تفکری که وقتی می بیند جریان فکری اش ممکن است در این انتخابات رأی نیاورد، هرکاری میکند که انتخابات با مشارکت پایین برگزار شود. چقدر این تفکر خباثت آلود است.

 • باید روحیه مردم را بالا ببریم

  جلسه هفتگی - ۲۳ اسفند ۹۸: برخی برنامه ها و اشخاص بگونه ای تلقین میکنند که در خانه خدا پناه ببریم و با خدا مناجات کنیم، کأن دیگر امیدی نیست و داریم نابود میشویم! توسل به خدا لازم است، اما نه از روی ناامیدی و استیصال. فرازهای دعای هفتم صحیفه سجادیه تماما امیدبخش است. ما باید برنامه هایی با این رویکرد بسازیم. مردم نباید روحیه شان را از دست بدهند.

 • قبل از ظهور باید به امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف اقتدا کنیم

  جلسه هفتگی - ۲۲ فروردین ۹۹: ما باید قبل از ظهور جامعه را آماده پذیرش آرمانهای حکومت جهانی مهدوی کنیم. اگر جامعه آماده نباشد، امیرالمومنین علیه السلام هم که حاکم شود، کار دین پیش نخواهد رفت. ما دولت جوان حزب اللهی میخواهیم تا مردم ثمره حاکمیت دولت اسلامی را ببینند و درک کنند، تا آماده پذیرش حکومت جهانی مهدوی شوند.

 • سکوت حزب اللهی ها در جریان اعتراضات مردم آمریکا

  جلسه هفتگی - ۲۳ خرداد ۹۹: رهبرانقلاب در ماجرای ظلم به مردم آمریکا موضع گرفتند، اما موجی در جریان انقلابی ما ایجاد نشده. رهبرانقلاب به جوانها دستور داده بودند نسبت به موضوعات جهانی اظهار موضع کنند. این موضوع یک موضوع مهم جهانی نیست؟ چند بیانیه محکم و اجتماع درخور در این زمینه دیدیم؟ وقتی لیدرهای ما سکوت میکنند، بدنه حزب الله ما هم احساس تکلیف نمیکند.

 • تحریک مردم علیه جایگاه ولایت از تهدید مرزها و اختلاس ها خطرناک تر است

  جلسه هفتگی - ۲۴ مرداد ۹۹: فقط با عزاداری محرم حق امام ادا نمیشود. اگر امامی نباشد، گریه ما با گریه کوفیان تفاوتی ندارد. سخنوران حرف بزنند، هیئتها موضع بگیرند؛ نگذارید حمله به امام جامعه انقدر گسترده شود. چطور برای امام حسین علیه السلام عزاداری کنیم، در حالیکه به اماممان حمله میشود؟ اگر در جامعه ما امام جایگاه خودش را نداشته باشد، عزاداری محرم ما هم بیهوده است.

 • صادق شیرازی، از حمایت منافقین تا حمایت براندازان!

  متن کامل سخنرانی جلسه هفتگی - ۲۸ شهریور ۹۹: صادق شیرازی سال 89 پرچم دفاع از منافقین را بلند کرد، و امروز پرچم براندازان نظام را بلند میکند؛ میگوید «انقلاب یعنی برانداختن نظام! کسانیکه در زمان پیغمبر صلی الله علیه و آله به براندازی نظام اقدام کردند، پیامبر با آنها برخورد نکرد. حصر و برخوردی نداشت». ده سال به ده سال یک حرفی میزند، و از مخالفان نظام حمایت میکند.

 • قرارگاهی فوق وزارت بهداشت باید این جنگ بیولوژیک را مدیریت کند

  جلسه هفتگی - 16 آبان 99: طبق دستور رهبرانقلاب بنا بود ستاد کل نیروهای مسلح در زمینه بهداشت و پزشکی با وزارت بهداشت مشورت کند، اما بصورت تخصصی در زمینه جنگ بیولوژیک تحقیق و مطالعه و مبارزه کند. دولت و رییس جمهور ما که به هیچ عنوان حاضر نیست بپذیرد این جنگ بیولوژیک است. قرارگاهی فوق وزارت بهداشت باید این جنگ بیولوژیک را مدیریت کند.

 • پاسخ محکمی ندهیم، تکرار می کنند

  ویژه برنامه محکومیت شهادت شهید فخری زاده-8آذر99: آنچه امروز باید از آن سخن به میان بیاید این است که باید خواب از چشم صهیونیست ربوده شود. بیش از این نباید صبر کرد. رهبرانقلاب در پیامشان گفتند متصدیان باید پاسخ درخوری بدهند. سپاه به خوبی موضع گرفت. دیگران هم باید موضعشان را روشن کنند. نگذاریم این حکمرانی بیوسایبرنتیک دل جبهه حق و انقلاب را خالی کند.

 • دیکتاتوری بهداشتی!

  جلسه هفتگی-14آذر99: حضور در مجالس ذکر موضوعیت دارد. جای این اجتماعات را با چه میخواهیم پر کنیم؟ دشمنان این جنگ بیوسایبرنتیک را طوری طراحی کرده اند که این جلسات را هدف گرفته است. از آن طرف اگر احتمال کوچکی باشد که در مجالس و مساجد کسی آلوده شود، با تمام قوا مقابل برپایی جلسات می ایستند؛ بدون توضیح قانع کننده ای. این یعنی دیکتاتوری بهداشتی!

 • امروز روز جهاد در عرصه فضای مجازی است

  جلسه هفتگی-14آذر99:امروز روز جهاد در عرصه فضای مجازی برای تبیین حقیقت و بطلان باطل است. این مسئولیت بزرگ را از دوش خود بر زمین نگذاریم. هرکس میتواند مسلح به این سلاح شود باید وارد میدان مبارزه شود. دشمن امروز برای نابودی اسلام شیعی از همین فضا استفاده میکند.

 • جایگاه انتخابات در دین

  جلسه هفتگی - 15 اسفند 99: ما حزب اللهی ها خصوصا باید بدانیم جایگاه انتخابات کجای دین ماست. بله، کلیت شرکت در انتخابات برای ما جا افتاده است، اما باید عمیق تر به موضوع نگاه کنیم، و جایگاه انتخابات را درست ببینیم. اگر سطحی نگاه کنیم، نمیتوانیم برای قشری که این موضوع برایشان جا نیفتاده استدلال کافی بیاوریم برای شرکت در انتخابات و انتخاب درست.

 • حق انتخاب، یا عهدشکنی با انقلاب؟!

  جلسه هفتگی-13فروردین1400: پذیرفتن حاکمیت اسلامی با اختیار مردم است؛ اما وقتی مردم این حاکمیت را پذیرفتند، شکستن پیمان معنا و جایگاهی ندارد. امیرالمومنین علیه السلام به مردم کوفه فرمود «مردم تا قبل از اینکه بیعت کنند، اختیار دارند. وقتی شما با من بیعت کردید، دیگر اختیاری ندارید»! رییس جمهور بجای نظریه پردازی در مورد همه پرسی، وظایف قانونی اش را بدرستی انجام دهد!

 • گوشه ای از حقوق بشر آمریکایی!

  جلسه هفتگی-۴تیر۱۴۰۰: گوشه ای از جنایات آمریکا در کشور ما: کودتای 28مرداد، کمک به ساواک، کاپیتولاسیون، کشتار 17شهریور، کشتار 13 آبان 57، حمله نظامی طبس، کودتای نوژه، تحریک و تجهیز عراق برای حمله به ایران، سرنگون کردن هواپیمای مسافربری، فتنه های 78و88و96، تحریمها، شهادت شهید سلیمانی و شهید فخری زاده، و...، چه کسی باید بشر را از این جنایات رهایی بخشد؟!

 • حسین باید به ما امنیت بدهد، یا ما باید فدای حسین شویم؟!

  جلسه هفتگی – 15 مرداد 1400: بسیاری از حجاج با امام حسین علیه السلام همراه شدند؛ گفتند ما در پناه حسین علیه السلام امنیت و قدرت خواهیم داشت. اما وقتی مسلم کشته شد، همه برگشتند. میخواستند در پناه قدرت و حکومت امام امنیت و موقعیت داشته باشند؛ اما وقتی فهمیدند اباعبدالله علیه السلام حکومت و قدرتی ندارد، او را تنها گذاشتند. این چه دین و اعتقاد و باوری است؟!

 • فرمان امروز امام حسین به ما چیست؟

  جلسه هفتگی - 5 شهریور 140: معارف دینی و اهلبیتی را باید در درونمان عمیق کنیم. اگر عمیق نشویم همین میشود که بعد از 1400 سال از شهادت اباعبدالله الحسین علیه السلام هنوز انتقام خون اباعبدالله را نگرفته ایم. امام حسین امروز با ما چکار دارد؟ اَنْ یَجْعَلَنی مَعَکُمْ فِی الدُّنْیا وَالاْخِرَةِ. ما آمده ایم با امام حسین علیه السلام همراه باشیم؛ خب دستور و فرمان و مأموریت امام برای ما چیست؟!

 • عمّارها را بخاطر ثبات قدمشان باید تکریم کرد

  جلسه هفتگی-26شهریور1400: امام صادق علیه السلام راجع به برخی صحابه از جمله جناب عمار فرمود: واجب است مومینن چنین شخصیتهایی را دوست داشته باشند؛ بخاطر دو ویژگیشان: نه تغییر کردند، و نه از صراط حق بازگشتند. این افراد را باید تکریم کنیم؛ نه اینکه امثال جانباز 70درصد شهید مجتبی علی بابایی پس از تحمل سالها سختی، در غربت به شهادت برسند و غریبانه به خاک سپرده شوند.

 • سنگین تر از فتنه دجال!

  جلسه هفتگی-۱۶مهر۱۴۰۰: امام رضا فرمود: إنّ ممّن ینتحلُ مودّتنا أهلَ البیت، من هو أشدُّ فتنةً علی شیعتِنا من الدّجّال. کسیکه خودش را بعنوان شیعه جا بزند، فتنه اش از فتنه دجال بیشتر است. مشخصه اینها چیست؟ بموالاتِ أعدائِنا و معاداةِ أولیائِنا. اسمش شیعه است، اما رابطه اش با دشمن اسلام خوب است، و با دوستان اهلبیت دشمنی میکند. این افراد قدرت تشخیص را در جامعه سخت میکنند.

 • مأموریت امسال بسیج: توانمندشدن، و رفع مشکلات مختلف مردم

  گرامیداشت هفته بسیج-5آذر1400: رهبرانقلاب در پیام امسال به مناسبت هفته بسیج، توکل به خدا، خردمندی، و درست اندیشی را به بسیج دستور دادند. در همه بخشهای مشکلات مردم باید بسیج قدرتمند شود. در هر بخشی هستیم باید رشد کنیم، تا بتوانیم مشکلات مردم را حل کنیم. مأموریت امسال بسیج توانمندسازی و توکل به خدا و حل مشکلات و مسائل مردم در زمینه های مختلف است.

 • تشدید تحریمها، پیشنهاد سران فتنه سبز به آمریکایی ها! ما هنوز هم درگیر فتنه 88 هستیم

  بزرگداشت دهه بصیرت - 10 دی 1400: یک مقام آمریکایی گفت «ما دو سال بود تحریمهای اقتصادی را ناکارآمد می دیدیم و امیدی به نتیجه بخشی تحریم نداشتیم. سران فتنه سبز به ما پیشنهاد تشدید تحریمها علیه ایران را دادند و ما را امیدوار کردند به نتیجه بخشی تحریم ها»! فتنه 88 هنوز ادامه دارد. این فتنه گران هنوز هم در کشور فعالند.

 • اگر به کفر اعتماد کنیم، ضرورتی برای مبارزه با کفر نخواهیم دید

  جلسه هفتگی-۲۸مرداد۱۴۰۱: آقای امیرعبداللهیان باز طی مصاحبه ای گفته اند: «اگر آمریکا این واقع بینی و انعطاف را نشان دهد، در روزهای آینده به نقطه توافق میرسیم»! شما با این حرف امیدی کاذب بر مبنای گزاره ای غلط درباره آمریکا در مردم ایجاد میکنید. جامعه به محض اینکه اعتماد به کفر پیدا کند، ایمانش مخدوش میشود. اگر به کفر اعتماد کنیم، ضرورتی برای مبارزه با کفر نخواهیم دید.

 • معیّت با امام مهم است، اما ابزار معیّت با امام مهمتر است

  جلسه هفتگی-۴شهریور۱۴۰۱: معیّت با امام مهم است، اما ابزار معیّت با امام مهمتر است. تا این ابزار نباشد، معیّت اتفاق نمی افتد. امام سجاد فرمود: التَّائِبُونَ الْعَابِدُونَ الْحَامِدُونَ السَّائِحُونَ الرَّاکِعُونَ السَّاجِدُونَ الْآمِرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَالنَّاهُونَ عَنِ الْمُنْکَرِ وَالْحَافِظُونَ لِحُدُودِ اللَّهِ. إِذَا رَأَیْنَا هَؤُلَاءِ اَلَّذِینَ هَذِهِ صِفَتُهُمْ فَالْجِهَادُ مَعَهُمْ أَفْضَلُ مِنَ الْحَجِّ. وقتی امام چنین یارانی داشته باشد، جهاد با آنها افضل است.

 • دشمن می خواهد با ایجاد ارعاب و تهدید، مردم را سست کند

  بزرگداشت شهدای امنیت - 27 آبان 1401: دشمن می داند مردم با این اغتشاشات همراهی نمی کنند؛ می خواهد با ایجاد ارعاب و تهدید، مردم را سست کند. مردم با جهاد تبیین در این جبهه باقی می مانند. در بخش های مختلف باید کار کنیم. خسته نشویم، که دشمن خسته نمی شود. امروز روز زندگی عادی داشتن نیست! امروز روز ایثار و فداکاری و از خودگذشتگی است؛ مثل شهدا.

 • مردم ما با جریان نفاق و فتنه همراهی نکردند

  جلسه هفتگی - 11 آذر 1401: مردم ما به جریان نفاق اقبال نشان ندادند. چقدر در این فتنه جریان اصلاحات از زبان مردم دولت را دعوت به پذیرش خواسته مردم کردند، اما مردم اصلا به اینها اعتنا نکردند. بازار را تعطیل نکردند. مردم حساب نظام اسلامی را از مسئولین خاطی جدا می کنند. همراهی نکردن مردم با فتنه اگر زمان صدر اسلام هم اتفاق می افتاد، حق امیرالمومنین غصب نمی شد.

 • در فتنه 88 رهبرانقلاب هیچکس را نداشت؛ امام حسین به داد ما رسید

  بزرگداشت حماسه 9دی - 1401: خداوند بی جهت در فتنه 88 امام حسین را به میدان نیاورد. رهبرانقلاب هیچکس را نداشت. مردم ما را فقط خون اباعبدالله می توانست بیدار کند. 9دی ثابت کرد دست قدرت خدا با این انقلاب است. خدا با 9دی ورق را برگرداند. همین مردم چند ماه بود تماشا می کردند. امام حسین که به میدان آمد، مردم بیدار شدند. خدا سیدالشهدا را بی جهت هزینه نکرد.

 • سکوت علما مردم را به تردید می اندازد

  جلسه هفتگی - 7 بهمن 1401: برخی علما چند بار دیگر می خواهند ببینند به قرآن جسارت می شود، تا احساس تکلیف کنند؟ چطور برای برخی مشکلات داخلی قلم و زبانشان گویاست؟ اهمیت قرآن کمتر از این مسائل است؟ این سکوت آقایان، افراد ضعیف الایمان را به شک و تردید وامیدارد. رهبرانقلاب از سایر ادیان دعوت می کنند در کنار مسلمین علیه این جنایات فریاد بزنند؛ اینجا علمای ما سکوت کرده اند!

 • تمام هفته دفاع مقدس مشغول پرداختن به شبهه دشمن بودیم!

  بزرگداشت هفته دفاع مقدس 7مهر1402: مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور هیئت محبین اهلبیت(علیهم السلام) قم و پایگاه بسیج امیرالمومنین(علیه السلام) جمعه 7 مهر 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در مسجد امیرالمومنین(علیه السلام) برگزار شد.

 • صهیونیست از این نسل غزه می ترسید

  جلسه هفتگی - 28 مرداد 1402: جلسه هفتگی هیئت محبین اهلبیت (علیهم السلام) قم جمعه 28 مهر 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در مقتل الشهدای فاطمیه(سلام الله علیها) برگزار شد.

 • استکبارستیزی حقیقت دین ماست

  جلسه هفتگی – 12 آبان 1402: در آستانه 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز، جلسه هفتگی هیئت محبین اهلبیت (علیهم السلام) قم جمعه 12 آبانماه 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در مقتل الشهدای فاطمیه(سلام الله علیها) برگزار شد.

 • به حرف مُرده های سیاسی ضریب ندهیم!

  جلسه هفتگی – 19 آبان 1402: جلسه هفتگی هیئت محبین اهلبیت (علیهم السلام) قم جمعه 19 آبانماه 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در مقتل الشهدای فاطمیه(سلام الله علیها) برگزار شد.

 • چه در جنگ و چه در زمان قدرت، مسئله اصلی اقامه امر خداست

  جلسه هفتگی هیئت محبین اهلبیت (علیهم السلام) قم جمعه 10 آذرماه 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در مقتل الشهدای فاطمیه(سلام الله علیها) برگزار شد.

 • حضرت زهرا سلام الله علیها از انقلابی های سُست شده متنفّر است!

  یادواره ۱۸ شهید روضه مقتل الشهدای فاطمیه قم در هیئت محبین اهلبیت (علیهم السلام) جمعه 17 آذرماه 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) برگزار شد.

 • علت دشمنی ما با استکبار، ظلم آنهاست نه کفرشان

  جلسه هفتگی هیئت محبین اهلبیت (علیهم السلام) قم جمعه اول دیماه 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در مسجد جوادالائمه(علیه السلام) عطاران برگزار شد.

 • عده ای می خواهند مطالبه انتقام شهدای کرمان را سُست کنند

  مراسم بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی کرمان؛ زائران مزار حاج قاسم سلیمانی در هیئت محبین اهلبیت (علیهم السلام) قم جمعه 15 دیماه 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در مقتل الشهدای فاطمیه(سلام الله علیها) برگزار شد.

 • کافیست استقامت کنید، به همه چیز می رسید

  همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر یادواره 175 شهید غواص با حضور هیئت محبین اهلبیت (علیهم السلام) و هیئت قاسم بن الحسن (علیه السلام) جمعه 13 بهمن ماه 1402 با سخنرانی حجت الاسلام حاج احمد پناهیان در مسجد بقیه الله (عجل الله تعالی فرجه الشریف) قم برگزار شد.

 • انقلابی ها بازهم در این انتخابات بازی خوردند

  همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، با حضور هیئت محبین اهلبیت (علیهم السلام) جمعه 11 اسفندماه 1402 با سخنرانی حجت الاسلام حاج احمد پناهیان در مقتل الشدای فاطمیه قم برگزار شد.

 • امام رضا علیه السلام اختلاف انگیزان را نفرین کرده!

  آخرین جلسه هفتگی پیش از ماه مبارک رمضان هیئت محبین اهلبیت (علیهم السلام) قم جمعه 18 دیماه 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در مقتل الشهدای فاطمیه(سلام الله علیها) برگزار شد.

 • توفیقات آقای رئیسی بخاطر ایمان و اخلاصش بود

  مجلس بزرگداشت شهدای خدمت، رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی و همراهان شهیدشان، و گرامیداشت حماسه سوم خرداد با حضور هیئت محبین اهلبیت(علیهم السلام) و پایگاه مقاومت بسیج امیرالمومنین(علیه السلام) جمعه 4 خرداد 1403 با سخنرانی حجت الاسلام حاج احمد پناهیان در مسجد امیرالمومنین(علیه السلام) برگزار شد.

 • مشکل انقلابی ها، جدایی از ولایت است

  در آستانه ماه محرم الحرام و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام)، جلسه هفتگی هیئت محبین اهلبیت(علیهم السلام) جمعه 15 تیرماه 1403 با سخنرانی حجت الاسلام حاج احمد پناهیان در مقتل الشهدای فاطمیه(سلام الله علیها) برگزار شد.

دهه اول محرم
 
با سخنرانی حجت الاسلام
حاج احمد پـنــاهـیــان
زمان:
از یکشنبه ۱۷ تیر به مدت ۱۰ روز
ساعت ۱۶
مکان:
شبستان امام حرم مطهر
کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام محفوظ است