پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت ۲۰:۰۱

دُم خروس جریان شیرازی!

جلسه هفتگی 29 دی 96: شما ناراحتید که ما آمریکا را شیطان بزرگ میدانیم. پس شما بگویید بدانیم شیطان امروز کیست؟ اینجا ارتباط شما با آمریکا مشخص میشود. شما چرا ناراحتید که ما آمریکا را شیطان بزرگ میدانیم؟ مگر منافعی دارید که با تضعیف آمریکا آن منافع به خطر می افتد؟!

جلسه هفتگی هیئت محبین اهلبیت(ع) قم جمعه 29 دی 96 با در مقتل الشهدای فاطمیه(س) برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام حاج احمد پناهیان در سخنانی به شایعات و یاوه سرایی های فرزند سیدصادق شیرازی علیه انقلاب و ولایت فقیه و دفاع مقدس پاسخ دادند.

 

ارتباط پنهانی جریان نفاق با دشمن

يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا تَتَّخِذُوا عَدُوِّي وَ عَدُوَّکُمْ أَوْلِياءَ تُلْقُونَ إِلَيْهِمْ بِالْمَوَدَّةِ وَ قَدْ کَفَرُوا بِما جاءَکُمْ مِنَ الْحَقِّ يُخْرِجُونَ الرَّسُولَ وَ إِيَّاکُمْ أَنْ تُؤْمِنُوا بِاللَّهِ رَبِّکُمْ إِنْ کُنْتُمْ خَرَجْتُمْ جِهاداً في‏ سَبيلي‏ وَ ابْتِغاءَ مَرْضاتي‏ تُسِرُّونَ إِلَيْهِمْ بِالْمَوَدَّةِ وَ أَنَا أَعْلَمُ بِما أَخْفَيْتُمْ وَ ما أَعْلَنْتُمْ وَ مَنْ يَفْعَلْهُ مِنْکُمْ فَقَدْ ضَلَّ سَواءَ السَّبيلِ/ممتحنه 1. یک عده ای در جامعه رسول خدا با دشمنان دین ارتباط برقرار میکردند، و عوامل میدانی کفر در جامعه اسلامی می شدند. خداوند میفرماید من از این ارتباط پنهانی شما با دشمن خبر دارد. اگر مومن هستید با دشمن خدا و رسول ارتباط برقرار نکنید و خواسته های او را دنبال کنید، و الا از دایره حاکمیت امام حق خارج میشوید، و بدترین راه را برای زندگی انتخاب کرده اید.

إنْ يَثْقَفُوکُمْ يَکُونُوا لَکُمْ أَعْداءً وَ يَبْسُطُوا إِلَيْکُمْ أَيْدِيَهُمْ وَ أَلْسِنَتَهُمْ بِالسُّوءِ وَ وَدُّوا لَوْ تَکْفُرُونَ/ممتحنه 2. میفرماید اگر دشمن بر شما دوباره مسلط شود، به شدیدترین شکل با شما دشمنی میکند. موضع گیری ها و رفتار اینها با شما از موضع دشمنی است. چون آنها بشدت علاقه مندند شما هم کافر شوید. لَنْ تَنْفَعَکُمْ أَرْحامُکُمْ وَ لا أَوْلادُکُمْ يَوْمَ الْقِيامَةِ يَفْصِلُ بَيْنَکُمْ وَ اللَّهُ بِما تَعْمَلُونَ بَصيرٌ/ممتحنه 3. میفرماید بخاطر دنیا و خویشان خود بدنبال کفر نروید، و اگر کسی سمت دشمن رفت او را رها کنید.

قَدْ کانَتْ لَکُمْ أُسْوَةٌ حَسَنَةٌ في‏ إِبْراهيمَ وَ الَّذينَ مَعَهُ إِذْ قالُوا لِقَوْمِهِمْ إِنَّا بُرَآؤُا مِنْکُمْ وَ مِمَّا تَعْبُدُونَ مِنْ دُونِ اللَّهِ کَفَرْنا بِکُمْ وَ بَدا بَيْنَنا وَ بَيْنَکُمُ الْعَداوَةُ وَ الْبَغْضاءُ أَبَداً حَتَّي تُؤْمِنُوا بِاللَّهِ وَحْدَهُ إِلاَّ قَوْلَ إِبْراهيمَ لِأَبيهِ لَأَسْتَغْفِرَنَّ لَکَ وَ ما أَمْلِکُ لَکَ مِنَ اللَّهِ مِنْ شَيْ‏ءٍ رَبَّنا عَلَيْکَ تَوَکَّلْنا وَ إِلَيْکَ أَنَبْنا وَ إِلَيْکَ الْمَصيرُ/ممتحنه 4. میفرماید شما باید مسیر حضرت ابراهیم و مومنین به او را طی کنید، و به دشمنان بگویید که ما هم از شما بیزاریم و هم از اعتقاد و تفکر شما. دشمنی و نفرت ما با شما ابدی است، مگر اینکه به دین خدا ایمان بیاورید. خدای متعال راه را برای ما روشن و واضح قرار داده.

این آیات خطاب به اطرافیان پیغمبر(ص) است، و آنها را از ارتباط مخفی و علنی با دشمن برحذر میدارد. امروز همین راه را ما باید در برابر دشمنان برویم، و دشمنی خود را با کفر و استکبار علنی نشان دهیم، برای همیشه. او با ما دشمن است، و اگر بر ما مسلط شود به ما رحم نمیکند؛ اگر امروز آمریکا و اسراییل و انگلیس مظهر کفر و استکبار است، پس باید در دشمنی با آنها کم نگذاریم.

 

اسائه ادب شیرازی به ولایت فقیه

حسین شیرازی فرزند سیدصادق در جلسه ای شوم به ساحت ولایت فقیه و حضرت امام(ره) جسارتهایی کرده که نباید بی پاسخ بماند. البته اینکه ما پاسخ این سخنان بی ارزش را میدهیم، دلیل بر اهمیت این سخنان یا سخنگوی آن نیست، بلکه بخاطر عظمت ساحت ولایت است، که به این بهانه به آن می پردازیم.

حسین شیرازی گفته دفاع مقدس جنگ مقدس نبوده. در حالیکه قصد صدام از این جنگ نابودی و کشتار شیعه بود، چه ایرانی چه عراقی. مأموریت صدام از طرف انگلیس و اسراییل به اعتراف خودش این بود. اگر شما مقاومت و مقابله با این دشمن را مقدس نمیدانید، پس چه چیزی را مقدس میدانید؟ اگر این مقاومت نبود صدام و آمریکا همان جنایاتی که در اشغال عراق انجام دادند در ایران هم انجام میدادند.

کجای اسلام انگیلیسی آمده که اگر دشمن کافر به شما حمله کرد، اجازه دهید هر جنایتی که خواست انجام دهد؟ شما مفهوم جنگ و جهاد را میفهمید که در مورد دفاع مقدس نظر میدهید؟ ما به شما اجازه نمیدهیم به اسم اسلام و تشیع خون شهدا را تضییع کنید. جریان شیرازی ها در زمان طاغوت ماهیت خود را نشان داد. سندهای انقلاب اسلامی ارتباط مستقیم دفتر محمد شیرازی در کویت با ساواک را ثبت کرده است. جریان صادقی آن زمان مثل انجمن حجتیه مردم را از ورود به مبارزه با پهلوی منع کردند.

امام کاظم(ع) فرمود رجلٌ مِن قم يدعو الناس الي الحقِّ، يجتمع معه قومٌ كُزبُر‌الحديد لا تزلهم‌الرياحُ‌ العواصف و لا يملّون مِنَ‌الحرب و لا يجبُنون و علي الله يتوكلون والعاقبه للمُتَّقينَ. به محض پیروزی انقلاب بر مبنای آیات محکم قرآن، برای نابودی این انقلاب جنگ تحمیلی را آغاز کردند. آنوقت میگویید ایستادگی در این میدان جنگ مقدس نیست؟ أُولئِکَ هُمُ الْمُؤْمِنُونَ حَقًّا/انفال 4. مومنین واقعی این مبارزین و مجاهدین هستند. شما شیرازی ها کی و کجا ایمان خود را اثبات کردید؟

 

مشکل جریان شیرازی با قدرت یافتن اسلام و ولایت است

فرزند شیرازی گفته ما در اقتصاد و معیشت پنجاه سال عقب برگشتیم. طبق چه آمار و معیاری این حرف را میگویی؟ چرا آمریکا میگوید باید امروز حمله همه جانبه اقتصادی به ایران بکنیم؟ چون در حوزه سیاسی و نظامی سرش به سنگ خورده. اگر به اقتصاد ما حمله میکنند، چون یکی از نقاط قوت کشور ما اقتصاد است. با وجود اینهمه تحریمهای همه جانبه و کارشکنی ها، بازهم کشور سرپا ایستاده. شما که نه ملت ایران را میشناسید و نه کشور ایران را، به چه حقی در مورد جمهوری اسلامی ایران نظر میدهید؟ در سایه امنیت انقلاب اسلامی، نمک خورده و نمکدان میشکنید؟ با مجموعه ای از دروغها بدنبال اثبات چه چیزی هستید؟

فرزند شیرازی گفته ولایت فقیه امری تازه نیست، اما اینها ولایت فقیه را قدرت و وسعت و حکومت داده اند. پس مشخص شد مشکل شما کجاست! قدرت ولایت. اگر فقیهی سرکار بود که در برابر جنایت استکبار سکوت میکرد، و اجازه میداد کشورهای اسلامی جولانگاه آمریکا شود، شما او را تایید میکردید. اما فقیهی که قدرت و حکومت دارد و در مقابل استکبار ایستاده، شما ناراحتید. شمااز قدرت اسلام و ضعف دشمن ناراحتید؟

در هیچ کجای انقلاب حضرت امام(ره) و رهبر انقلاب از خودشان حرفی نزدند، و دعوت به اطاعت از خودشان نکردند. هرچه بوده دعوت به امر ولایت و اسلام بوده. حضرت امام(ره) از روز اول انقلاب هم «من» نگفت. گفت إِنَّ الَّذينَ يُبايِعُونَکَ إِنَّما يُبايِعُونَ اللَّهَ /فتح 10. حضرت امام(ره) نگفت ولایت من، گفت ولایت حق. رهبرانقلاب هم مکرر گفته اند هدف و آرمان و راه ما همان آرمان و راه حضرت امام(ه) است.

مشکل شما با قدرت یافتن اسلام است. ببینید رزمندگانی که در سوریه و عراق و لبنان مبارزه میکنند، با چه هدفی جان خود را تقدیم میکنند؟ بزدلان ترسو و فراریان از جبهه جنگ امروز کاسه داغ تر از آش شده اند. بخاطر همین هم وقتی شیرازی ها به هیئتهای ما کمک مالی میکنند، میگویند از شهدا نباید حرف بزنید. شما در افکار پوسیده و پستوهای سیاه خود بمانید.

 

اتحاد امت اسلام شما شیرازی ها را اذیت می کند

فرزند شیرازی میگوید سوال هم نمیتوانی بکنی، با اجدادت فلان کار را میکنند. شما سوال نکردید. کسی که میگوید ولایت فقیه همان فرعونیت است، این که سوال نیست، تهمت و افترا و تکفیر کردن است. این سیره چهل ساله شما بوده و هست. از نجابت امت اسلام و ولایت سوءاستفاده نکنید.

فرزند شیرازی میگوید (ولی فقیه) همه امتها را رهبری میکند، و آنها را تبدیل به توده هایی میکند که مطیع و فرمانبردار او هستند. وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللَّهِ جَميعًا وَلا تَفَرَّقوا وَاذكُروا نِعمَتَ اللَّهِ عَلَيكُم إِذ كُنتُم أَعداءً فَأَلَّفَ بَينَ قُلوبِكُم فَأَصبَحتُم بِنِعمَتِهِ إِخوانًا/آل عمران 103. این اتحاد و همدلی نورانیتش شما را اذیت میکند. رشد و تعالی یک نسل در جهان اسلام شما را ناراحت میکند.

فرزند شیرازی گفته بخدا قسم ولایت فقیه همان انا ربکم الاعلی است! چه خونهایی ریخته شده تا ولایت فقیه دامنه قدرت و ولایتش گسترش پیدا کند. إِنَّ اللَّهَ يُدافِعُ عَنِ الَّذينَ آمَنوا/حج 38. چشمتان را باز کنید و ببینید یک کشور چطور میتواند در برابر تمام کفر بایستد. چون خدا ناصر و موید این انقلاب بوده و هست. به کدام خدا قسم میخورید؟ پیروزی انقلاب جز با عنایت و نصرت خدا عملی نشد. دفاع مقدس جز با این نصرت الهی به این قله رسید؟ امروز دفاع مقدس ایران در جهان اسلام تکرار شده است. آمریکا با بسیج کردن 160 کشور مقابل این مقاومت اسلامی ایستاد، اما کاری از پیش نبرد. این نیست مگر بخاطر نصرت خدا. به کدام خدا قسم میخورید؟

 

دُم خروس جریان شیرازی!

فرزند شیرازی گفته روش اینها این است، اولا روش خودشان را برترین روش میدانند. دوما طرف مقابلشان را شیطانیت فرض میکنند. شما ناراحتید که ما آمریکا را شیطان بزرگ میدانیم. پس شما بگویید بدانیم شیطان امروز کیست؟ نسل کشی بشر در کشورهای مختلف از آفریقا و لیبی گرفته تا فسلطین و میانمار، کار شیطان نیست پس کار کیست؟ اینجا ارتباط شما با آمریکا مشخص میشود. شما چرا ناراحتید که ما آمریکا را شیطان بزرگ میدانیم؟ مگر منافعی دارید که با تضعیف آمریکا آن منافع به خطر می افتد؟ نکند شما هم پنهانی با این دشمن خدا و اسلام ارتباط دارید؟ لا تَتَّخِذُوا عَدُوِّي وَ عَدُوَّکُمْ أَوْلِياءَ/ممتحنه 1. مشکل شیرازی ها این است که چرا امت اسلامی در تقابل با دشمن همدست شده.

حال که شما خودتان دست خودتان را در ارتباط با آمریکا رو کردید، چند مثال هم ما بیاوریم تا مردم شما را بهتر شناسند: جفری هالورسون استاد دانشگاه آریزونای آمریکا در مقاله اش به این مضمون گفته انقلاب اسلامی از داستان کربلا الگو گرفته است. شاه بعنوان یزید شناخته شده بود، و لذا او را نابود کرد. باید داستان را برای مردم عوض کنیم، و ایران و ولایت فقیه را بعنوان یزید معرفی کنیم تا خود مردم او را از بین ببرند. برای اجرای این نقشه، محمد شیرازی مهره خوبیست، و بخاطر احتمال کشته شدن او توسط رژیم ایران مستعد است شیرازی  بعنوان حسین زمان معرفی شود. هالورسون در ادامه این مقاله میگوید در شرایط فعلی اقدام نظامی علیه ایران ریسک زیادی دارد. باید این روایت را که رهبر فعلی ایران یک ظالم مستبد است، در بین مردم گسترش دهیم.

 

نقشه دشمن جابجایی و دگرگونی ماجرای کربلاست

هالورسون در ادامه مقاله اش داستان کربلا را شرح میدهد. هدفش این است روایت کربلا را شبیه سازی کند، و رهبر ایران را یزید معرفی کند. حکومت ایران و ولی فقیه بعنوان یزید و دستگاه اموی، و این عده کم شیرازی ها را بعنوان امام حسین(ع) و یارانش در افکار عمومی مردم معرفی کند. میگوید چهره ای که نقش امام حسین(ع) را بازی میکند، سیدمحمد شیرازی است، و ارتباط و اتصال او به کربلا هم در این زمینه موثر است. و بعد میخواهد مرگ او را قتل توسط حکومت ایران جلوه دهد، و پیروان و اطرافیانش را بر حرکت و قیام علیه انقلاب اسلامی فرابخواند.

هالورسون سه راه حل در این راه پشنهاد میدهد: اول اینکه ادعاهای داستان اولیه کربلا را واژگون جلوه دهیم. اگر میبینیم امروز میگویند امام حسین(ع) برای مذاکره به کربلا رفت، ریشه اش اینجاست. در سالهای اصلاحات گفتند داستان کربلا یک درگیری قومی و قبیله ای بود. در مقابل این جریان ما باید داستان کربلا را با همان آرمانهای اصیلش حفظ کنیم. دومین راهکار هالورسون این است که در مورد حقانیت ماجرای کربلا شک و تردید ایجاد کنید. لذا احمد قابل به داستان کربلا تاخت و گفت امام حسین(ع) از ترس جان خود و خانواده اش از مدینه خارج شد. سومین راهکار هالورسون این است افکار شیعیان را متوجه یک روایت و داستانی بزرگتر از کربلا بکنیم تا ذهن آنها از ماجرای کربلا منحرف شود و آنرا به فراموشی بسپرند. لذا میبینیم با داعش جنایات هولناکی انجام دادند که داستان و مصیبت های کربلا را تحت الشعاع قرار دهند.

در نهایت هالورسون میگوید جریان شیرازی ها باید توسط ابزارهای رسانه ای جدید تقویت شود. بعد توصیه میکند آمریکا و حکومت سعودی این جریان را در ایران و عربستان تقویت کنند. میگوید آمریکا به متحدانی در دنیای اسلام نیاز دارد که زندگی مسالمت آمیز با آمریکا را قبول و باور داشته باشند، و شیرازی ها دارای این ویژگی هستند. در عین حال میگوید نباید شیرازی ها زیاد بزرگ شوند، چون در بین شیعیان در اقلیت هستند. امروز این جریان در مقابل دفاع مقدس و اصل ولایت فقیه می ایستد، و از آمریکا و شیطان بزرگ دفاع میکند. ایام کربلای 5 است؛ ما باید از خون شهدایمان در برابر این هجمه های علنی دفاع کنیم. 

نام

پست الکترونیک

* کد امنیتی

تصویر کد امنیتی

* نظر

عید قربان
 
با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین
حاج احمد پـنــاهـیــان
 
زمان:
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ همراه با نماز مغرب
مکان:
انتهای خ شهیدان فاطمی (دورشهر)
مسجد امیرالمومنین(علیه السلام)
کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام محفوظ است