• تخریب مزار ائمه بقیع

 • شهادت امام هادی علیه السلام

  گزیده سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج احمد پناهیان در هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام، شب شهادت امام هادی علیه السلام، 12 اردیبهشت ماه 93، آستان مقدس امامزاده موسی مبرقع علیه السلام

 • شهادت امام باقر علیه السلام

  گزیده سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج احمد پناهیان در هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام، شب شهادت امام باقر علیه السلام، 9 مهرماه 93، مقتل الشهداء فاطمیه (سلام الله علیها)

 • متن سخنرانی شهادت امام سجاد(ع) - جمعه 16 آبان 93

 • 23 اردیبهشت 94: سیاست‌مداران ما فقط نگاه کنند به سیره موسی‌بن‌جعفر (ع) که نه حکومت دارد، نه یار دارد و نه می‌تواند آزاد زندگی کند!

  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  امروز ما به چنین برخوردهایی نیاز داریم. آمریکایی‌ها مستقیم دارند شما را می‌زنند، سیاست‌مداران ما فقط نگاه کنند به سیره موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام) که نه حکومت دارد، نه یار دارد و نه می‌تواند آزاد زندگی کند! امامی که در 35 سال دوره امامت‌اش، 14تا 15 سال زندانی کشید. حضرت باقی‌اش کجا بوده‌اند؟! می‌جنگیدند، سازماندهی می‌کردند. فردی به مدینه آمد و پس از آن به خدمت خلیفه وقت رفت و گفت: «من ندیده‌ام که در جامعه اسلامی دو خلیفه باشد!» هارون‌الرشید عصبانی شد و گفت: «چه می‌گویی؟!» گفت: «تو خلیفه مسلمین هستی یا موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام)؟! تو از مسلمین خراج می‌گیری یا او؟! مردم پول‌شان را دارند به او می‌دهند!» چنین اتفاقاتی نشان از اعتبار اجتماعی موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام) دارد در عین حال که ایشان کار سیاسیِ مخفی انجام می‌داد. شیعیان در اقلیت محض بودند.
  شب شهادت امام موسب بن جعفر(علیهماالسلام) - هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) - 23 اردیبهشت 94 - قم - مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)

 • حضرت معصومه(سلام الله علیها)؛ شهید اطاعت از ولی - 10 بهمن 93

  شب شهادت حضرت معصومه(سلام الله علیها) - هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) - 10 یهمن ماه 93 - قم - مقتل الشهداء فاطمیه
  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  خدا با قربانی کردن حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها می خواست بفهماند که اصل بر همراهی با امام است.
  اگر همین یک درس را از حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها بگیریم، والله برای امامِ زمانمان بس است...

 • باید صبر کرد؛ توافق لوزان هنوز هندوانه دربسته است... ما به اعتماد رهبرمان اعتماد داریم... متن سخنرانی شب وفات حضرت ام البنین(س) - 14فروردین94

  شب وفات حضرت ام البنین(سلام الله علیها) - هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) - 14 فروردین 94 - قم - مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)
  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  باید صبر کرد؛ توافق لوزان هنوز هندوانه دربسته است... ما به اعتماد رهبرمان اعتماد داریم...

 • اگر عاشق خدا در جامعه زیاد شد، دنیاطلبان جرأت اظهار وجود پیدا نخواهند کرد / استکبارستیزی خصوصیت اصلی و بارز شهدای ۱۵ خرداد ۴۲

  کسی که در اعماق وجود خود عاشق خدا باشد، در راه احیای حاکمیت الهی در مقابل تمام قدرتهای ظالم و مستکبر خواهد ایستاد و تا نابودی کامل آنها از پا نخواهد نشست. مثل حسین بن علی (ع) و زین العابدین (ع) و زینب کبری (س) که با تمام وجود و توان در این راه قدم گذاشتند و تمام هستی خود را هم در این راه فدا کردند. کسی که می خواهد کربلایی شود، باید اتصال خود را به خدا قوی و محکم کند.

 • متن سخنرانی شب شهادت امام هادی(علیه السلام) - سه شنبه اول اردیبهشت 94

 • متن سخنرانی شب تخریب مزار ائمه بقیع علیهم السلام - دوم مرداد 94

  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  شب تخریب مزار ائمه بقیع - هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) - 2مرداد 94 - قم - مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)

 • هجرت حضرت معصومه(س) نقشه مأمون را خنثی کرد و منشأ حرکتهای بعدی شد

  حضرت معصومه(س) هنگام حرکت و هجرت به نتیجه نگاه نکردند. به این نگاه نکردند که آیا این حرکت در ظاهر و در کوتاه مدت به نتیجه میرسد یا نه. بلکه به وظیفه شان عمل کردند. حضرت امام(ره) هم با الگوگیری از قیام حضرت معصومه(س) دست به قیام زدند، و وقتی هیچکس همراه ایشان نبود مردم را دعوت به قیام و جهاد کردند، و به نتیجه هم نگاه نکردند.

 • اختلاف بین حزب اللهی های ما بخاطر متصل نبودن آنها به امام جامعه است

  اگر رهبر انقلاب احمدی نژاد را از ورود به عرصه انتخابات منع کردند، بخاطر بیم ایجاد تزلزل در نظام بود. اما نباید انتظار داشته باشیم رهبر انقلاب هر کاندیدی را که نظر مثبتی روی او ندارند از ورود به این عرصه منع کنند، و منع نکردن ایشان دلیل بر رضایت ایشان نیست. ما باید بدنبال این باشیم که بفهمیم نظر رهبر انقلاب نسبت به کدام کاندید مثبت است، نه اینکه صرفا با ورود کدام کاندید مخالف نیستند، و ما بدنبال آن کاندید برویم. باید سطح نگاه و درک و فهم حزب اللهی های ما بالا برود و بدنبال جلب رضایت ولی باشند.

 • معرفی شخصیت حضرت حمزه(ع) نفاق را رسوا می کند

  ایام شهادت حضرت حمزه(ع) - تیرماه۹۶: کسانی که پای مبارزه ایستاده اند را باید تکریم کنیم. اینها خار چشم منافقین هستند. اردوهای راهیان نور از این جهت مهم است که رزمندگان و خانواده های آنها باید تکریم شوند، و یاد شهدا زنده شود تا منافقین نتوانند در کوس مذاکره با دشمن بدمند. تکریم شهدا جریان نفاق را رسوا میکند. راه مبارزه با جریان نفاق بلندکردن پرچم مبارزین و مجاهدین است؛ راه دیگری ندارد.

 • 9دی تجلی اتصال عمیق ایمانی مردم به خدا

  شهادت حضرت معصومه(س) و بزرگداشت 9دی - 8دی 96: رهبرانقلاب در جواب اینهایی که در این جریان تخریب قوا، بویژه قوه قضائیه وارد شدند فرمود شما انقلابی نما هستید، نه انقلابی! این فرد باید بداند که مردم را شما خط نمی دهید که دارید تحریک می کنید که علیه هم قوه قضاییه، هم قوه مجریه، هم قوه مقننه قیام کنند! خدا می فرماید خودتان را بر امام جامعه ترجیح ندهید.

 • عالمان ترسو و دنیاطلب، قاتلان امروز امام باقر(ع)

  شهادت امام باقر(ع) 26مرداد97: وقتی فرعون استکبار ورزید، خداوند به موسی فرمود من او و لشکرش را در دریا غرق کردم و نابودش کردم؛ من با ظالمین اینگونه برخورد میکنم. شمای آیت اللهی که جرأت مبارزه با آمریکا را ندارید، حق ندارید بزدلی خود را به قرآن نسبت دهید. باقر العلوم(ع) را امثال شما کشتند.

 • چرا حزب اللهی ها با مردم کاری ندارند؟

  شهادت امام سجاد(ع) ۳۰ شهریور ۹۷: حزب اللهی های ما بخاطر این سراغ مردم نمیروند، چون ظرفیت و تحمل برخورد بد از طرف مردم را ندارند. با این روحیه نمیتوان در جامعه تغییر اساسی ایجاد کرد. حسینی بودن امروز یعنی مثل امام سجاد(ع) و حضرت زینب(ع) عمل کردن بعد از عاشورا.

 • همایش اخیر بسیجیان یک آماده باش همگانی بود

  شهادت امام سجاد(ع) 13 مهر 97: بیانات رهبرانقلاب در همایش سپاهیان محمد رسول الله(ص) در ورزشگاه آزادی خیلی اهمیت داشت و در تاریخ انقلاب ماندگار شد. این همایش یک آماده باش همگانی بود برای حضور جوانان در میدانهای جنگ سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، و نظامی.

شهادت امام حسن عسگری (علیه السلام)
با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین
حاج احمد پـنــاهـیــان
زمان:
جمعه ۲۵ آبان ماه از ساعت ۱۹
(قرائت قرآن، احکام، سخنرانی، عزاداری)
مکان:
خ انقلاب(چهارمردان)، بعداز کوچه ۲۹
مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)
- - - - - - - - - - - -
دسته عزا روز شهادت
جمعه ساعت ۹ صبح
از مقتل الشهداء فاطمیه به سمت حرم مطهر
همراه با قرائت زیارت جامعه کبیره
کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام محفوظ است