• ایام الله دیگری این بار در عراق

    شب اول فاطمیه سوم(به روایت ۹۵روز) - ۴ بهمن ۹۸: میلیونها عراقی سلطه آمریکا را در کشور پرفتنه عراق نفی کردند. عراق شرایطش مثل ایران نیست؛ دشمن بیخ گوش آنهاست. حتی فرمان مرجعیت هم در کار نبود. این نعمت ولایت و اتصال مردم به امام است که دلها را اینگونه بهم پیوند داده. این حماسه چند میلیونی را نعمت ولایت ایجاد کرد. نه فقط در عراق، بلکه در سرتاسر کشورهای اسلامی.

  • فریاد زنندگان سانحه هواپیما ایام دفاع مقدس کجا بودند؟!

    شب دوم فاطمیه سوم(به روایت ۹۵روز) - ۵ بهمن ۹۸: در سانحه سقوط هواپیما سپاه برای خواباندن یک فتنه بزرگتر مسئولیت حادثه را بعهده گرفت، اما ما صبر میکنیم تا ابعاد این واقعه روشن شود. کسانیکه در این حادثه فضای مجازی و غیرمجازی را از فریادهایشان پر کردند، چرا هشت سال دفاع مقدس ساکت بودند؟ چرا نگفتند باید انتقام خون شهدایمان را از آمریکا بگیریم؟!

  • جذابیت مقوله ظهور برای مردم جهان

    شب سوم فاطمیه سوم(به روایت ۹۵روز) - ۶ بهمن ۹۸: اگر در مورد ظهور عقلانی صحبت کنیم، با همه دنیا و مکتبها میتوانیم صحبت کنیم. جهان تشنه این عقلانیت است. قدرتهای استکباری در اداره جهان به آخر خط رسیده اند. ایجاد خلأ قدرت در جهان خطرناک است. ما برای برطرف کردن خلأ قدرت در آینده چه فکری داریم؟ انسانهای هوشمند بسمت قدرتی برای جایگزینی قدرت فعلی می روند.

میلاد امام رضا(علیه السلام)
با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین
حاج احمد پـنــاهـیــان
زمان:
جمعه ۱۳ تیر، از نماز مغرب و عشاء
(قرائت قرآن، احکام، سخنرانی، مولودی خوانی)
مکان:
انتهای خیابان شهیدان فاطمی(دورشهر)
مسجد امیرالمومنین علیه السلام
کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام محفوظ است