• پیغمبرِ انقلابی را به مردم معرفی کنیم

  شهادت پیامبراسلام(ص) 15 آبان 97: ما امیرالمومنین(ع) و امام حسین(ع) را با حماسه می شناسیم، اما پیغمبر(ص) را با حماسه نمی شناسیم. امیرالمومنین(ع) فرمود وقتی در جنگها به تنگنا میخوردیم، به پیغمبر(ص) پناه میبردیم. دستهایی در کارند تا نامی از این پیغمبر(ص) در عالم اسلام برده نشود. مردم نباید بدانند که پیغمبراکرم(ص) شخصیتی انقلابی و جهادی دارد.

 • اسلام دین صلح است، اما نه برای مستکبرین/ صلح امام حسن(ع) یک استثناء بود

  شهادت امام حسن(ع) 16 آبان 97: اسلام دین صلح است، برای مردم؛ اما دین شمشیر است برای مستکبرین. امام حسن(ع) فرمود من جنگ با معاویه را واجب میدانم، اما چه کنم که یار ندارم. صلح حدیبیه هم یک استثنا بود برای یک مقطع خاص. عده ای صلح حدیبیه را می بینند، اما 80 جنگ پیغمبر(ص) را نمی بینند.

 • استقامت و خستگی ناپذیری، درس بزرگ امام رضا(ع)

  شهادت امام رضا(ع) 17 آبان 97: دشمن 80 سال کار کرد، تا جایی که مردم برای کسب ثواب، روی منبرها لعن اهلبیت میکردند. امام رضا(ع) به تنهایی به این روند غلط 80ساله پایان داد. ما حاضریم اگر در چنین جامعه و فضایی قرار گرفتیم، برای تغییر اوضاع و اصلاح مردم کار کنیم؟ این درس امام رضا(ع) به ماست.

 • جای خالی امضای ترامپ در نامه مذاکره با آمریکا!

  مشهدمقدس 28خرداد97: شما که تمام سخنان ترامپ را در نامه تان آورده اید، یکباره امضای ترامپ را هم در پایین نامه تان بیاورید! دولت در مسائل اجرای میتواند با حکومت اختلافاتی داشته باشد، اما در اصول اساسی مثل مذاکره با آمریکا حق ندارد برخلاف اصول نظام حرکت کند.

یادواره ۱۸شهید روضه فاطمیه قم
 
با سخنرانی و ذکرتوسل حجج اسلام
حاج علیرضا و حاج احمد پـنــاهـیــان
زمان:
جمعه ۳دی ماه ۱۴۰۰
بعداز نماز مغرب و عشاء
مکان:
حرم‌مطهر حضرت‌معصومه(سلام‌الله‌علیها)
شبستان امام خمینی(قدس سرّه)
کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام محفوظ است