جلسه هفتگی
(گرامیداشت ایام عملیات فتح المبین)
با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین
حاج احمد پـنــاهـیــان
زمان:
جمعه ۴ فروردین ماه، از ساعت ۲۰:۳۰
(قرائت قرآن، بیان احکام، سخنرانی، مرثیه سرائی)
مکان:
خ انقلاب(چهارمردان)، بعداز کوچه ۲۹
مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)

آخرین برنامه های هیئت

اعزام گروه جهادی ربیون به مناطق محروم خوزستان

گروه جهادی ربیون، هیئت محبین اهلبیت علیهم السلام صبح امروز پنجشنبه سوم فروردین ۹۶ با استعداد ۶۰ جهادگر بسیجی، قم را به مقصد شهر حمزه واقع در استان خوزستان بخش سردشت دزفول ترک کرد.

بدرقه زائران میهمانی شهیدان

مراسم بدرقه زائران میهمانی شهیدان ۳۱ هیئت محبین اهل بیت(علیهم السلام) با مشارکت معاونت اردوئی سپاه علی بن ابیطالب(علیه السلام) روز پنج شنبه ۲۶ اسفند ماه، ساعت ۷ صبح در مسجد امیرالمومنین(علیه السلام) برگزار خواهد شد.

ثبت نام اردوی جهادی ایام نوروز ۹۶

در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری اردوهای جهادی، گروه جهادی ربیون در ایام نوروز ۹۶ در ادامه اردوهای جهادی گذشته، اقدام به آبادانی مناطق محروم کشور می نماید.

اگر در برابر باطل کوتاه بیاییم مصیبتهایی به مراتب سخت تر در انتظار ما خواهد بود

آمریکا شایسته تبعیت نیست. آمریکا نمیتواند برای ما سیاست و اقتصاد و علم بیاورد. کسانی که اینهمه از صلح و سازش و عدم خشونت صحبت میکنید، چرا همین حرف را در قبال رفتارهای خشونت آمیز و کشتار وحشیانه ایادی آمریکا و اسراییل نمی زنند؟ ما با امام حسین(ع) و شهید فهمیده خشونت را تبلیغ میکنیم، اما آمریکا و اسراییل با کشتار کودکان و زن و مرد در کشورهای اسلامی خشونت را تبلیغ نمیکنند؟!

خدای متعال، ایمان مردم را با اطاعت از امام محک می زند

رییس جمهور ما در دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، از برخورد با متانت با آمریکا سخن میگوید، اما آنطرف سخنگوی جدید کاخ سفید از باقی بودن گزینه های روی میز ایران صحبت می کند. پاسخ اینگونه صحبت کردن را با متانت باید داد؟!

هر کسی مذاکره با دشمن را راه رسیدن به موفقیت میداند، به وعده های الهی ایمان ندارد

مقام معظم رهبری بعد از ۳۸ سال از پیروزی انقلاب، در دهه فجر بحث ایمان به وعده های الهی و رزق من حیث لایحتسب را مطرح کردند. این نشان دهنده عدم ایمان به وعده های الهی در بین برخی مسئولین و مردم است.

انقلاب ما از جنس قیام فاطمی ست / قانون اساسی کجا به رییس جمهور اجازه داده سیاست کلان جمهوری اسلامی را تعیین کند؟

همانطور که ما از تاریخ اهل بیت(ع) عبرت میگیریم، دشمنان هم با مرور تاریخ اهل بیت نقاط ضعف و قوت جامعه اسلامی را بررسی میکنند، و از این نقاط برای ضربه زدن به امت کنونی اسلام استفاده میکنند. در دوران اصلاحات با شعار آزادی بیان، کتابهای زندگینامه حضرت زهرا(س) از سطح جامعه جمع آوری شد. الان هم دشمنان ما بیکار ننشسته اند، دارند کار میکنند.

چرا حضرت امام(ره) برای پیشبرد انقلاب با امریکا ملاقات و مذاکره نکرد؟ / اگر در محرومیتها و مکروهات پای حق ایستادیم میتوانیم راه زینب کبری(س) را ادامه دهیم

رییس جمهور گفتند ما در کلیه مسایل جهانی باید از مذاکره و تعامل استفاده کنیم. این مذاکره و تعامل همه گره های کور را باز میکند! از رییس جمهور می پرسم آیا در سوریه مذاکره مسائل را حل کرد یا مبارزه و پیروزی رزمندگان در حلب؟ این صحبتهای رییس جمهور در دهه فجر چه معنایی دارد؟ امام کی با شاه و آمریکا مذاکره کرد؟! کی لبخند زد؟ اگر اهداف انقلاب را برای مردم بیان نمیکنیم، لااقل آنها را تحریف نکنیم. ما هنوز در بررسی نتیجه دادن یا ندادن برجام هستیم، آقای رییس جمهور پا را فراتر نهاده و پیام برجام را برای ما میخواند! و آنرا الگوی ما قرار میدهد.

عمل صالح | کلیپ صوتی جلسه هفتگی ۸ بهمن ۱۳۹۵ [03:06]

/portal/gallery/data/884/13951108_SoundClip_AmaleSaleh_Panahian.mp3
۰۰:۰۰

بازی با خون شهدا | کلیپ صوتی شب چهارم ایام فاطمیه سوم اسفند ۱۳۹۵ [٠٢:٠٢]

/portal/gallery/data/909/Fatemye3_95_SoundClip_BaziBaKhuneShohada_Panahian.mp3

انقلاب فاطمی | کلیپ صوتی شب اول ایام فاطمیه دوم | ۱۹ بهمن ۹۵ [04:56]

/portal/gallery/data/888/13951119_SoundClip_EnqelabeFatemi_Panahian.mp3

فجر، عزت یا حقارت | کلیپ صوتی ولادت حضرت زینب(سلام الله علیها) | ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ [04:48]

/portal/gallery/data/887/13951115_SoundClip_FajrEzatYaHeqarat_Panahian.mp3

شکوه ایثار | آتش نشانان شهید | کلیپ صوتی جلسه هفتگی ۸ بهمن ۱۳۹۵ [۰۳:۴۴]

/portal/gallery/data/884/13951108_SoundClip_ShokuheIsar_Panahian.mp3
کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام محفوظ است