ماه مبارک رمضان
شب های مناجات با خدا همراه با دعای شریف ابوحمزه ثمالی
با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین
حاج احمد پـنــاهـیــان
زمان:
از جمعه ۵ خردادماه، از ساعت ۲۱:۳۰
(قرائت قرآن، بیان احکام، سخنرانی، مناجات)
مکان:
خ امامزاده ابراهیم، گلزار شهدا، و آستان مقدس
امامزاده ابراهیم(علیه السلام)

آخرین برنامه های هیئت

ماه رمضان بهترین فرصت برای جلب رضایت خداست

رییس جمهور ما مدعیست دولت سند ۲۰۳۰ را امضا نکرده. اگر امضا نکرده اید، چطور مفاد آنرا پیاده میکنید؟ چندین مورد حذف مواد درسی از یاد و نام شهدا و فرهنگ شهادت و ایثارگری صورت گرفته است. ماه رمضان باید ما را به شهدا و راه شهدا برساند. نه اینکه ما بیاییم در کتابهای کودکانمان نام و یاد شهدا را حذف کنیم تا مبادا فرزندان ما با شهدا و راهشان آشنا شوند.

دستنوشته تنها شهید روحانی احراز هویت شده از شهدای غواص خطاب به دخترش

جمعی از خواهران واحد قرآن و عترت هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام با خانواده شهید حجت الاسلام محمد شیخ شعاعی دیدار کردند. در این دیدار دستنوشته شهید والامقام خطاب به دخترش روایت شد که در بخشی از آن آمده است: «به دخترم دروغ نگویید! به دخترم واقعیت را بگویید! بگذارید قلب کوچک دخترم ترک بردارد و نفرت همیشگی از استعمار در آن بدواند... به دخترم واقعیت را بگویید، می‌خواهم دخترم دشمن را بشناسد، امپریالیسم را بشناسد، استعمار را بشناسد، به دخترم بگویید من شهید شدم»

اختلاف بین حزب اللهی های ما بخاطر متصل نبودن آنها به امام جامعه است

اگر رهبر انقلاب احمدی نژاد را از ورود به عرصه انتخابات منع کردند، بخاطر بیم ایجاد تزلزل در نظام بود. اما نباید انتظار داشته باشیم رهبر انقلاب هر کاندیدی را که نظر مثبتی روی او ندارند از ورود به این عرصه منع کنند، و منع نکردن ایشان دلیل بر رضایت ایشان نیست. ما باید بدنبال این باشیم که بفهمیم نظر رهبر انقلاب نسبت به کدام کاندید مثبت است، نه اینکه صرفا با ورود کدام کاندید مخالف نیستند، و ما بدنبال آن کاندید برویم. باید سطح نگاه و درک و فهم حزب اللهی های ما بالا برود و بدنبال جلب رضایت ولی باشند.

هشدار رهبر انقلاب: بدنبال چهره ها و رجال سیاسی نروید!

مقام معظم رهبری در ترجمه حدیث لایعرف الحق بالرجال گفتند به چهره ها توجه نکنید و دنبال چهره ها نروید. گویا ایشان می دیدند که برخی حزب اللهی های ما بجای اتحاد حول محور ولایت، بدنبال رجال سیاسی می روند و راه تشتت و تفرقه را در پیش خواهند گرفت.

کسی باید رییس جمهور شود که انقلاب اسلامی را در میدان نبرد جهانی تقویت کند

الان وظایف امام جامعه با امت جابجا شده است! برخی حزب اللهی های ما میخواهند برای رهبری اولویت تعیین کنند، و ایشان را وادار به حمایت یا تایید کاندید مورد نظرشان کنند. اگر ما حول محور ولایت به وحدت نرسیم، چطور میخواهیم بین خودمان به توافق و اتحاد برسیم.

گزارشی سفرنامه ای از اردوی جهادی گروه ربّیّون به منطقه ای محروم در استان خوزستان(بخش سردشت دزفول)

بحمدالله امسال روزیمون زیاد بود. جاتون خالی ... با شور و حال حاج محمود که تازه از سوریه رسیده بود بچه ها چند برابر انرژی پیدا کرده بودند. کار منزل با سرعت پیش می رفت، چپ و راست با پیگیری های آقای طلوعی و برو بچه های تدارکات، مصالح ساختمانی و غذا و پذیرایی به موقع می رسید.

اعزام گروه جهادی ربیون به مناطق محروم خوزستان

گروه جهادی ربیون، هیئت محبین اهلبیت علیهم السلام صبح امروز پنجشنبه سوم فروردین ۹۶ با استعداد ۶۰ جهادگر بسیجی، قم را به مقصد شهر حمزه واقع در استان خوزستان بخش سردشت دزفول ترک کرد.

بدرقه زائران میهمانی شهیدان

مراسم بدرقه زائران میهمانی شهیدان ۳۱ هیئت محبین اهل بیت(علیهم السلام) با مشارکت معاونت اردوئی سپاه علی بن ابیطالب(علیه السلام) روز پنج شنبه ۲۶ اسفند ماه، ساعت ۷ صبح در مسجد امیرالمومنین(علیه السلام) برگزار خواهد شد.

عبور از میدان مین | ایام انتخابات(پادکست تقدیر از دکتر قالیباف) | اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ | [۰۳:۵۸]

/portal/gallery/data/991/13960225_SoundClip_OboorAzMeydaneMin.mp3
۰۰:۰۰

فصل الخطاب | کلیپ صوتی میلاد امام سجاد علیه السلام | ۱۸ اردیبهشت۹۶ [05:19]

/portal/gallery/data/976/13960218_SoundClip_fasl al khetab.mp3

امتداد حماسه | کلیپ صوتی میلاد امام سجاد علیه السلام | ۱۸ اردیبهشت۹۶ [03:16]

/portal/gallery/data/976/13960218_SoundClip_Emtedade Hemaseh.mp3

رضایت یا تحمیل | کلیپ صوتی شب ولادت امام جواد علیه السلام | ۱۸ فروردین ۹۶ [۰۵:۰۶]

/portal/gallery/data/956/13960118_SoundClip_RezayatYaTahmil.mp3

ماه وصل | کلیپ صوتی شب ولادت امام باقر علیه السلام | ۲۰ فروردین ۹۵ [03:19]

/portal/gallery/data/646/13950120_SoundClip_MaheVasl_Panahian.mp3
کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام محفوظ است