شهادت امام جواد علیه السلام
پنجمین یادواره شهدای محله عطاران و یادبود شهدای مقاومت استان
با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین
حاج احمد پـنــاهـیــان
زمان:
دوشنبه ۳۰ مرداد ماه، بعد از نماز عشاء
(قرائت قران، احکام، سخنرانی، عزاداری)
مکان:
خ شهید عطاران، خ شهیدان زینلی، انتهای کوچه۲
مسجد جوادالائمه(علیه السلام)
- - - - - - - - - - -
دسته ی عزا
سه شنبه صبح ساعت ۹
خ عطاران، ک ۲۵،ده متری ولایت

آخرین برنامه های هیئت

امام رضا(ع) از اندک فرصت در دستگاه مأمون برای گسترش معارف شیعی استفاده می کرد

ولادت امام رضا(ع) - مردادماه 96: نزدیکی آمریکا به ما برای کنترل و رصدکردن ماست. اگر می بینیم دشمن به بهانه های مختلف علمی و اقتصادی قصد نفوذ در بین مردم و مسئولین و دانشجویان و حوزوی های ما دارند، بخاطر نزدیک شدن و کنترل کردن ماست. دشمن دارد از جهل مردم نسبت به اصول دینی سوء استفاده میکند. ما باید از فرصت حکومت اسلامی استفاده کنیم و با مردم ارتباط داشته باشیم و مردم را بیدار و آگاه کنیم.

آزادی سرزمین کردستان، مدیون خون پاک شهدای بزرگ پیشمرگان کرد مسلمان

نوشته ای که در جیب یکی از کشته شدگان منافقین در سال 66 پیدا شد: «خدایا! من به عشق مسعود و مریم وارد ایران شده‌ام تا مبارزه کنم، اما چه کنم که در هر روستایی که وارد می‌شویم، اصلا مردم به ما اعتنا نمی‌کنند!» امام در تاریخ 21/04/59 فرمودند: «من از این جوانان پیش‌مرگ که به‌راستی اثبات کردند که فداکار اسلام و لشکر پیغمبر هستند، تشکر می‌کنم. من به شما علاقه دارم، علاقه‌ی یک مسلم به مسلم و یک پدر به فرزند.»

جنگ عراق و شام، یادآور مظلومیتهای جنگ در کردستان

در جنگ عراق و سوریه دو مسئله وجود دارد که باعث می‎شود ما تصور کنیم، این جنگ، جنگ جدیدی است: 1. پارتیزانی و چریکی بودن 2. نوع اعدام‎ها و کشتارهای فجیع دشمن. اما با اندک تاملی در وقایع جنگ تحمیلی، به آسانی درمی یابیم که مشابهت های زیادی میان این جنگ ها وجود دارد و چه بسا در برخی از وقایع، جنگ در کردستان بسیار فجیع تر از جنگ در سوریه و عراق بوده است.

چرا شورای امنیت ملی در عرصه حجاب و عفاف وارد نمی شود؟

جلسه هفتگی - تیرماه۹۶: با توجه به آیات و روایات و با توجه به جایگاه خانواده و حجاب، و با توجه به اهداف دشمنان در گسترش بی حجابی، سوال ما این است چرا شورای امنیت ملی در عرصه حجاب و عفاف وارد نمی شود؟ بی حجابی تاثیر مستقیم در به مخاطره افتادن کانون خانواده ها و در نتیجه امنیت و منافع کشور دارد. اگر جامعه به بی حیایی رسید، باقی مفاسد اجتماعی و اخلاقی اقتصادی و سایر مفاسد در پی آن خواهد آمد.

معرفی شخصیت حضرت حمزه(ع) نفاق را رسوا می کند

ایام شهادت حضرت حمزه(ع) - تیرماه۹۶: کسانی که پای مبارزه ایستاده اند را باید تکریم کنیم. اینها خار چشم منافقین هستند. اردوهای راهیان نور از این جهت مهم است که رزمندگان و خانواده های آنها باید تکریم شوند، و یاد شهدا زنده شود تا منافقین نتوانند در کوس مذاکره با دشمن بدمند. تکریم شهدا جریان نفاق را رسوا میکند. راه مبارزه با جریان نفاق بلندکردن پرچم مبارزین و مجاهدین است؛ راه دیگری ندارد.

زندگینامه سردار شهید مهدی زین الدین؛ زیبا، جذاب و خواندنی

مقاومت جانانه لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب در جزایر مجنون، در برابر پاتک های سنگین دشمن بعثی و در نبردهای نابرابر تن با تانک، حماسه ای بود که فرمانده جوانی چون زین الدین آن را رهبری کرد. با پایان عملیات خیبر، مأموریت لشکر ۱۷ از جنوب به سمت غرب کشور تغییر یافت.

ایجاد اختلاف و دودستگی نقشه دشمن است

ایام تخریب قبور ائمه بقیع(ع)-تیرماه۹۶: وقتی موضوعات حاشیه ای در سطح عمومی مطرح میشود و جای موضوعات اصلی را می گیرد و بین مردم اختلاف ایجاد میکند، دشمن از این دودستگی بهره برداری میکند. مراقب باشیم در زمین دشمن بازی نکنیم. رهبر انقلاب گفتند هرجا موضوع مذاکره با آمریکا مطرح شد، برای ایجاد دودستگی و اختلاف است. جواب شبهات و حرفهای اشتباه را باید بدهیم و روشنگری کنیم، اما ایجاد دودستگی و اختلاف اشتباه است.

حضرت امام(ره) بلندپروازی را در مردم ما نهادینه کرد

حضرت امام(ره) هم خودش بلندپرواز بود و هم برای مردم این بلندپروازی را نهادینه و ماندگار کرد. در راهپیمایی روز قدس این سیل جمعیت در سراسر کشور جز به نابودی استکبار و اسراییل راضی نیست. این یعنی نهادینه شدن آرمان والای امام(ره) در بین همه اقشار مردم.

پادکست شکوه یک انتخاب | بخشی از سخنان خانم سلام بدرالدین (مادر شهید لبنانی مدافع حرم احمد محمد مشلب) | [05:42]

/portal/gallery/data/1072/13960521 YadvarehShohadayeMoghavemat_SoundClip_Shokuhe Yek Entekhab.mp3
۰۰:۰۰

پادکست دختر | حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان | [03:35]

/portal/gallery/data/1039/13960502_SoundClip_Dokhtar_Panahian.mp3

پادکست خانواده و حکومت | حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان | [04:57]

/portal/gallery/data/1038/13960423_SoundClip_Khanevadeh va Hokoomat_Panahian.mp3

روز چهارم | سردشت | کلیپ صوتی | حاج احمد پناهیان | [01:19]

/portal/gallery/data/1062/04_Sardasht_SoundClip_HajAhmadPanahian.mp3

روز دوم | دالانی | کلیپ صوتی | حاج احمد پناهیان | [05:25]

/portal/gallery/data/1042/05_Dalani_SoundClip_HajAhmadPanahian.mp3
کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام محفوظ است