دهه ی محرم

سخنران:
حجت الاسلام و المسلمین
حاج احمد پناهیان

زمان:
از یکشنبه 4 آبان - ساعت 14

مکان:
چهارراه شهدا،میدان روح الله  
دبیرستان امام صادق علیه السلام
ویژه نامه محرم 93
این مطلب به روز رسانی می شود...

هر که دارد هوس کرببلا بسم الله...

قافله عاشوراییان منزل به منزل به مسلخ عشق نزدیک می شود... به امید آنکه امسال بتوانیم در قافله شهادت کربلاییان جایی برای خودمان دست و پا کنیم...

مجموع مطالب مرتبط با محرم امسال را می توانید اینجا مشاهده کنید.


اردوی مناطق عملیاتی شمالغرب کشور
تصاویر + نشریه اردو

به فضل الهی بیست و هفتمین عزیمت مقدس زیارت مشاهد شریف جبهه های حق علیه باطل (میهمانی شهیدان) ویژه غرب و شمالغرب کشور برگزار گردید.


مراسم شهادت امام صادق علیه السلام

«امام صادق علیه السلام توانست کاری بکند که پایه های معرفت اسلامی صحیح در جامعه، آنچنان مستحکم بشود که تحریف ها دیگر نتواند این پایه ها را از بین ببرد.»
رهبر معظم انقلاب(ادام الله ظله)
شب اول مراسم شهادت امام صادق علیه السلام و دسته عزای شهادت برگزار شد؛ جهت مشاهده تعدادی از تصاویر این مراسم می توانید به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


چاپ کتاب نگاهی به اصول مدیریت در حاکمیت اسلامی

حجت الاسلام و المسلمین احمد پناهیان مدیر مؤسسه راه فخرالائمه(علیهم السلام) در گفتگو با واحد رسانه ای هیئت محبین اهل بیت(علیهم السلام) با بیان خبر چاپ کتاب «نگاهی به اصول مدیریت در حاکمیت اسلامی» اظهار داشت: این کتاب با رویکرد ویژه به سیره نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) و امیرالمومنین(علیه السلام) در تیرماه 1393، سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی به وسیله موسسه فرهنگی هنری راه فخرالائمه(علیهم السلام) تهیه و تنظیم شده و توسط انتشارات مهر فاطمه(سلام الله علیها) در 1000 نسخه چاپ گردید.


شریعت اسلامی از دیدگاه امیرالمومنین علیه السلام

رهبر معظم انقلاب اسلامی(دام ظله العالی) در روز چهاردهم خرداد امسال، در جمع امت ولایت مدار، بر نکته ای محوری در مکتب امام یعنی شریعت اسلامی تأکید نمودند. ایشان همچنین از نخبگان و زبدگان فرهنگی خواستند تا به تبیین عملی این مبحث بپردازند. در همین راستا، حجت الاسلام و المسلمین احمد پناهیان، در سخنرانی شبهای قدر هیئت محبین اهل بیت(علیهم السلام) به تشریح مبانی و اصول «شریعت اسلامی» از دیدگاه امیرالمؤمنین (علیه السلام) پرداختند.


جلسه مسئولین شهری در مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)
خردادماه 93(سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی)

در پی پیگیری های مکرّر هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام نسبت به عملیاتی شدن موضوع واگذاری ملک 190 متری قتلگاه مقتل الشهداء فاطمیه، جلسه ای با حضور نماینده محترم شهر جناب آقای امیرآبادی، قائم مقام شورای اسلامی شهر جناب آقای بیاتی، مسئول محترم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی جناب آقای لطفی و چند نفر از مسئولین شهرداری منطقه و ناحیه مربوطه و امناء محترم شهر و خادمین هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام تشکیل شد.


مراسم شب های ماه مبارک رمضان

مراسم  شب های ماه مبارک رمضان هرشب بعد از افطار توسط هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) برپا می گردد.


برگزاری راهپیمایی 15 خرداد قم با حضور محوری هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام

به فضل و منّ الهی هیئت محبین اهل بیت(علیهم السلام) با حضور محوری خود در راهپیمایی پاسداشت حادثه 15خرداد در شهر مقدس قم، چون سال های گذشته به تکلیف الهی و انقلابی خویش عمل نمود.


   

لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام محفوظ است