دهه کرامت
 
با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین
حاج احمد پـنــاهـیــان
زمان:
جمعه ۶ مرداد ماه، بعداز نماز عشاء
مکان:
خ انقلاب(چهارمردان)، بعداز کوچه ۲۹
مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)

آخرین برنامه های هیئت

آزادی سرزمین کردستان، مدیون خون پاک شهدای بزرگ پیشمرگان کرد مسلمان

نوشته ای که در جیب یکی از کشته شدگان منافقین در سال 66 پیدا شد: «خدایا! من به عشق مسعود و مریم وارد ایران شده‌ام تا مبارزه کنم، اما چه کنم که در هر روستایی که وارد می‌شویم، اصلا مردم به ما اعتنا نمی‌کنند!» امام در تاریخ 21/04/59 فرمودند: «من از این جوانان پیش‌مرگ که به‌راستی اثبات کردند که فداکار اسلام و لشکر پیغمبر هستند، تشکر می‌کنم. من به شما علاقه دارم، علاقه‌ی یک مسلم به مسلم و یک پدر به فرزند.»

جنگ عراق و شام، یادآور مظلومیتهای جنگ در کردستان

در جنگ عراق و سوریه دو مسئله وجود دارد که باعث می‎شود ما تصور کنیم، این جنگ، جنگ جدیدی است: 1. پارتیزانی و چریکی بودن 2. نوع اعدام‎ها و کشتارهای فجیع دشمن. اما با اندک تاملی در وقایع جنگ تحمیلی، به آسانی درمی یابیم که مشابهت های زیادی میان این جنگ ها وجود دارد و چه بسا در برخی از وقایع، جنگ در کردستان بسیار فجیع تر از جنگ در سوریه و عراق بوده است.

چرا شورای امنیت ملی در عرصه حجاب و عفاف وارد نمی شود؟

جلسه هفتگی - تیرماه۹۶: با توجه به آیات و روایات و با توجه به جایگاه خانواده و حجاب، و با توجه به اهداف دشمنان در گسترش بی حجابی، سوال ما این است چرا شورای امنیت ملی در عرصه حجاب و عفاف وارد نمی شود؟ بی حجابی تاثیر مستقیم در به مخاطره افتادن کانون خانواده ها و در نتیجه امنیت و منافع کشور دارد. اگر جامعه به بی حیایی رسید، باقی مفاسد اجتماعی و اخلاقی اقتصادی و سایر مفاسد در پی آن خواهد آمد.

معرفی شخصیت حضرت حمزه(ع) نفاق را رسوا می کند

ایام شهادت حضرت حمزه(ع) - تیرماه۹۶: کسانی که پای مبارزه ایستاده اند را باید تکریم کنیم. اینها خار چشم منافقین هستند. اردوهای راهیان نور از این جهت مهم است که رزمندگان و خانواده های آنها باید تکریم شوند، و یاد شهدا زنده شود تا منافقین نتوانند در کوس مذاکره با دشمن بدمند. تکریم شهدا جریان نفاق را رسوا میکند. راه مبارزه با جریان نفاق بلندکردن پرچم مبارزین و مجاهدین است؛ راه دیگری ندارد.

زندگینامه سردار شهید مهدی زین الدین؛ زیبا، جذاب و خواندنی

مقاومت جانانه لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب در جزایر مجنون، در برابر پاتک های سنگین دشمن بعثی و در نبردهای نابرابر تن با تانک، حماسه ای بود که فرمانده جوانی چون زین الدین آن را رهبری کرد. با پایان عملیات خیبر، مأموریت لشکر ۱۷ از جنوب به سمت غرب کشور تغییر یافت.

ایجاد اختلاف و دودستگی نقشه دشمن است

ایام تخریب قبور ائمه بقیع(ع)-تیرماه۹۶: وقتی موضوعات حاشیه ای در سطح عمومی مطرح میشود و جای موضوعات اصلی را می گیرد و بین مردم اختلاف ایجاد میکند، دشمن از این دودستگی بهره برداری میکند. مراقب باشیم در زمین دشمن بازی نکنیم. رهبر انقلاب گفتند هرجا موضوع مذاکره با آمریکا مطرح شد، برای ایجاد دودستگی و اختلاف است. جواب شبهات و حرفهای اشتباه را باید بدهیم و روشنگری کنیم، اما ایجاد دودستگی و اختلاف اشتباه است.

حضرت امام(ره) بلندپروازی را در مردم ما نهادینه کرد

حضرت امام(ره) هم خودش بلندپرواز بود و هم برای مردم این بلندپروازی را نهادینه و ماندگار کرد. در راهپیمایی روز قدس این سیل جمعیت در سراسر کشور جز به نابودی استکبار و اسراییل راضی نیست. این یعنی نهادینه شدن آرمان والای امام(ره) در بین همه اقشار مردم.

در همه حوزه ها باید موشک جواب ترقه بازی باشد

خداوند میفرماید امامان جامعه را ما انتخاب میکنیم، و آنها را هدایت هم میکنیم. یعنی خدا بعد از تعیین امام، او را تنها نمیگذارد، بلکه او را اداره میکند. اگر مردم رهبر انتخاب کنند، چه کسی او را هدایت و اداره میکند؟ امام جامعه از طرف خدا بسمت خیرات هدایت میشود.

پادکست شهادت حضرت حمزه سید الشهدا | حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان | [04:32]

/portal/gallery/data/1030/13960416_SoundClip_Hazrate Hamzeh_Panahian.mp3
۰۰:۰۰

آتش به اختیار | پادکست شب سوم اردوی مشهد خدام هیئت | حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان | [03:29]

/portal/gallery/data/1025/fetr96_SoundClip_AtashBeEkhtiar_Panahian.mp3

هشدار | پادکست شب بیست و دوم ماه رمضان | حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان | [05:07]

/portal/gallery/data/994/Ramazan96_SoundClip_Hoshdar_Panahian.mp3

روز قدس | پادکست شب بیست و هشتم ماه رمضان | حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان | [02:21]

/portal/gallery/data/994/Ramezan96_SoundClip_RoozeQods_Panahian.mp3

سایه جنگ | پادکست شب دوم ماه رمضان | حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان | [04:50]

/portal/gallery/data/994/Ramezan96_SoundClip_SayehJang_Panahian.mp3
کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام محفوظ است