دهه اول محرم
 
با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین
حاج احمد پـنــاهـیــان
زمان:
از جمعه ۳۱ شهریور ماه ساعت ۱۴:۳۰
(زیارت عاشورا، روایتگری، سخنرانی، عزاداری)
مکان:
خ اراک، بین پل نیروگاه و پل حجتیه
ناحیه مقاومت بسیج امام رضا
(علیه السلام)

آخرین برنامه های هیئت

دشمن به کمتر از کشتن امام جامعه راضی نمی شود

روز دوم محرم96: باید همه ابعاد قیام امام حسین(ع) را قبل، حین و بعد از کربلا بطور کامل و عمیق بررسی کنیم. در این صورت به لایه های پنهان قیام عظیم عاشورا پی می بریم، و می توانیم هر انقلابی را در هر کشوری ایجاد و جلو ببریم. اگر به تمام جوانب این قیام بپردازیم، می توانیم انقلاب اسلامی خودمان را هم طبق این الگو تحلیل و بررسی کنیم و آن را به دیگر کشورها صادر کنیم.

بی اعتنایی به امام بهترین راه انزوای امام در جامعه

روز اول محرم 96: امام حسین(ع) خطاب به حجاج فرمود از سرنوشت علمای مجاهد بنی اسرائیل عبرت بگیرید، که در برابر ظالمین سکوت کردند و مبارزه نکردند و راه آسایش و راحتی را در پیش گرفتند؛ و زشت ترین کار را انجام دادند، یعنی دیدند حکام کفر در جامعه ظلم و فساد می کنند، اما مقابل آنها نایستادند؛ بخاطر میل به منافعی که در دست حاکمان کفر بود.

کربلا زاییده پدیده شوم ملاحظه کاری و منفعت طلبی خواص بود

جلسه هفتگی - 24 شهریور 96: محرم فقط گریه بر حسین(ع) نیست. جریان نفاق باید با عزاداری محرم و صفر به مردم شناسانده شود. تا وقتی این منافقین در جامعه اسلامی میل به طاغوت و کفر دارند، جامعه اسلامی اصلاح نمی شود. وقتی خون امام حسین(ع) آرام می گیرد که این منافقین از جامعه اسلامی محو شوند.

غدیر بیعت با امیرالمومنین(ع) در تمام جوانب زندگی است

عید غدیر - 17 شهریور 96: امروز هزینه قدرتمندی جمهوری اسلامی را کشورهای اسلامی و مسلمانان اقصی نقاط جهان دارند پرداخت میکنند. لذا جمهوری اسلامی ایران اول از همه باید از مظلومین جهان دفاع کند، و علمای دین بزرگترین نقش را در این زمینه به عهده دارند.

عامل ناامنی: غفلت ما و هجوم بی‌رحمانه‌ی دشمنان

عید قربان – 10 شهریور 96: ولایتمداری بدون امتحان و عمل محقق نمیشود. باید علم هیئتها را بلند کنیم. برای روشن شدن چراغ هیئتها باید زحمت بکشیم. چون هیئتها پرچمدار امر امامت و ولایت هستند. امامت در جامعه باید مورد توجه قرار بگیرد، و این وظیفه هیئتهاست. هرچقدر هیئتهای ما کمرنگ تر شود، جوانان ما به سمت دیگر مجالس کشیده میشوند. ما خودمان فقط نباید هیئتی باشیم، بلکه اطرافیانمان را هم باید به مجالس اهلبیت بیاوریم.

گزارشی ساده و صریح از اردوی جهادی گروه ربّیّون به روستایی محروم در کرمانشاه

کی باور می کرد یه روزی گروه جهادی «ربّیون» با همین اتفاق زیبا و همراهی با «معبری به آسمان» تشکیل بشه و برو بچه های با صفای قم - هیئت محبین و پایگاه امیرالمؤمنین - به کمک پیشکسوتان جهادی یعنی گروه شهید حاج محمود شفیعی برای ساختن مدرسه شهید شفیعی و ادامه تلاش مؤمنانه در روستای گرگاوان برن.

امام رضا(ع) از اندک فرصت در دستگاه مأمون برای گسترش معارف شیعی استفاده می کرد

ولادت امام رضا(ع) - مردادماه 96: نزدیکی آمریکا به ما برای کنترل و رصدکردن ماست. اگر می بینیم دشمن به بهانه های مختلف علمی و اقتصادی قصد نفوذ در بین مردم و مسئولین و دانشجویان و حوزوی های ما دارند، بخاطر نزدیک شدن و کنترل کردن ماست. دشمن دارد از جهل مردم نسبت به اصول دینی سوء استفاده میکند. ما باید از فرصت حکومت اسلامی استفاده کنیم و با مردم ارتباط داشته باشیم و مردم را بیدار و آگاه کنیم.

آزادی سرزمین کردستان، مدیون خون پاک شهدای بزرگ پیشمرگان کرد مسلمان

نوشته ای که در جیب یکی از کشته شدگان منافقین در سال 66 پیدا شد: «خدایا! من به عشق مسعود و مریم وارد ایران شده‌ام تا مبارزه کنم، اما چه کنم که در هر روستایی که وارد می‌شویم، اصلا مردم به ما اعتنا نمی‌کنند!» امام در تاریخ 21/04/59 فرمودند: «من از این جوانان پیش‌مرگ که به‌راستی اثبات کردند که فداکار اسلام و لشکر پیغمبر هستند، تشکر می‌کنم. من به شما علاقه دارم، علاقه‌ی یک مسلم به مسلم و یک پدر به فرزند.»

پادکست میانمار | حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان | [04:30]

/portal/gallery/data/1099/13960610_SoundClip_Myanmar_Panahian.mp3
۰۰:۰۰

پادکست دنیا طلبی | حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان | [03:30]

/portal/gallery/data/1090/13960610_SoundClip_DonyaTalabi_Panahian.mp3

پادکست خواص لعنتی | حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان | [03:33]

/portal/gallery/data/1090/13960610_SoundClip_Khavas_Panahian.mp3

پادکست راز قربانی | حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان | [03:33]

/portal/gallery/data/1090/13960610_SoundClip_Raze_Ghorbani_Panahian.mp3

پادکست حق امام | حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان | [04:44]

/portal/gallery/data/1066/13960513_SoundClip_HagheEmam_Panahian.mp3
کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام محفوظ است