سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۴۸

رمز پیروزی و تداوم این انقلاب فاطمی

جش آغاز ایام الله دهه فجر، هیئت انصارالولایه کرج - 12 بهمن 99: یکی از ویژگیهای بارز قیام فاطمیه نصرت امام حق است. ویژگی قیام آخرالزمان مردم ایران هم دعوت به حق است: رجل من اهل قم یدعوالناس الی الحق. پیروزی و تداوم این نهضت یک رمز دارد و آن هم «ولایتمدرای» است؛ ولایت خدا و رسول خدا و ائمه معصومین و ولایت فقیه در زمان غیبت.

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر مراسم جشن آغاز ایام الله دهه فجر در هیئت انصار الولایه کرج یکشنبه 12 بهمن 99 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان برگزار شد.

حضرت امام وقتی قیام کرد که هیچکس را نداشت

بیانیه سال 1323 حضرت امام رحمت الله علیه را کامل بخوانید. امام وقتی یک نفر بود، و مردم و حوزه علمیه را همراه خود نداشت صادر کرد! سال 1342 هم حضرت امام حمایتی نداشت. امام در شهادت شهید نواب به علمای طراز اول اعتراض کردند که چرا مقابل این اتفاق نایستادید و از او حمایت نکردید؟ حرف نواب مگر چه بود؟ برقراری احکام اسلام در جامعه. حتی برخی علما معترض بودند که چرا شهید نواب با لباس روحانیت اعدام میشود؟ این کسر شأن روحانیت و این لباس است!

قُلْ إِنَّمَا أَعِظُكُمْ بِوَاحِدَةٍ أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنَى وَفُرَادَى(سبأ 46). حضرت امام حرف آخر را اول انقلاب زد. امام در سن چهل سالگی وقتی این بیانیه را صادر میکند که تنهاست. نه مردمی دارد و نه همراهی در حوزه. این انقلاب فاطمی است. فاطمه زهرا سلام الله علهیا هم وقتی فریاد زد که هیچکس او را یاری نکرد. فرمود ما أجابنی أحد. حتی یکنفر هم فاطمه سلام الله علیها را همراهی نکرد.

حضرت امام میفرماید این آیه برای روز ازل تا ابد است. بهترین موعظات است. گویا اگر این یک کار را کردید، همه فرائض را انجام داده اید. برانگیختن مردم بر علیه حاکمیت استکبار، امر به اصلی ترین معروف است. چنین قیامی میشود معروف. حضرت امام میگوید این یک کلمه بهترین راه اصلاح دنیاست.

حضرت امام در بیانیه سال 1332 مینویسد «قیام برای خداست که ابراهیم را به مقام خلت رسانده». مقام خلت یعنی محرم راز خدا شدن. امام میفرماید اگر ابراهیم خلیل الله به این مقام خلت رسید، بخاطر مبارزه اش با کفر و بت های زمان بود. خداوند در قرآن به پیغمبراکرم صلی الله علیه و آله دستور میدهد از ابراهیم بت شکن درس مبارزه بگیرید.

 

سرنوشت لیبی در انتظار ایران؟!

حضرت امام مینویسد «قیام لله است که موسای کلیم را با یک عصا بر فرعون پیروز کرده. قیام برای خداست که خاتم النبیین محمد مصطفی صلی الله علیه و آله را یک تنه بر تمام عادات و عقائد جاهلیت غلبه داده و بت ها را از خانه خدا برانداخت و بجای آن توحید را قرار داد. خودخواهی و ترک قیام برای خدا ما را به این روزگار سیاه رسانده و همه جهانیان را بر ما چیره کرده. ترک قیام برای خداست که چند نفر کودک خیابان گرد را در تمام کشور بر اموال و نفوس مسلمانان حکومت داده». فاطمه زهرا سلام الله علیها هم همین گونه فریاد میزد. میفرمود ببینید چه کسانی از چه قبائل و جایگاه پستی با ابالحسن در حکومت رقابت میکنند!

بعضی ترامپ را خوب محکوم میکنند، اما به جو بایدن که میرسند، امیدوارانه سخن میگویند. کسیکه خودش را انقلابی و امام زمانی میداند، برای اوباما نامه نوشت و بایت رییس جمهور شدند به او تبریک گفت. هر کودک سیاسی میداند که اوباما و ترامپ و جو بایدن را یک حلقه ماسون و صهیونیستی روی کار آوردند. چراغ سبز به باید نشان میدهند، برای از سرگیری مذاکرات، با اینکه تعهداتش را آمریکا عملی نکرده. مشاور جو بایدن گفت قبل از مذاکره، ایران باید تعهداتی بدهد و تعهدات گذشته را عملیاتی کند. موشکی، دخالت در منطقه، حقوق بشر. همان حرفی که رایس گفت آمریکا دنبال این است از ایران یک لیبی جدید درست کند. موشکی اش را تعطیل کند، هسته ای را تعطیل کند، و مثل لیبی در نهایت با یک کودتا سرنگون شود. این همان آمریکاست که سال 1332 امام او را به سخریه گرفت و تحقیر کرد.

حضرت امام در ادامه می نویسد «هان ای علمای ربانی و دانشمندان دیندار، ای گویندگان آیین دوست، ای حق پرستان شرافتمند، ای وطن خواهان باناموس، موعظت خدای جان را بخوانید، و ترک نفع های شخصی کنید تا به همه سعادت دو جهان نائل شوید». در نهایت مینویسد: وَمَنْ يُهَاجِرْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ يَجِدْ فِي الْأَرْضِ مُرَاغَمًا كَثِيرًا وَسَعَةً وَمَنْ يَخْرُجْ مِنْ بَيْتِهِ مُهَاجِرًا إِلَى اللَّهِ وَرَسُولِهِ ثُمَّ يُدْرِكْهُ الْمَوْتُ فَقَدْ وَقَعَ أَجْرُهُ عَلَى اللَّهِ  وَكَانَ اللَّهُ غَفُورًا رَحِيمًا(نساء 100). امام دستور جهاد و هجرت میدهد.

 

نقشه شوم خاتمی و اصلاحات برای انتخابات

حجاریان گفت مردم در انتخابات مثل موم در دست ما هستند. هرکس را ما بخواهیم از صندوق بیرون می آوریم و مردم تابع خواسته ما هستند. روحانی هم روزی گفت ما سه میلیون رأی را باور داشتیم. چهار سال اول کارنامه دولت دیده شد. اما دوره دوم 18 میلیون رأی شد 24 میلیون. اینها با افکار عمومی دارند کار میکنند و بازی میکنند.

حال نزدیک انتخابات جمع شده اند میگویند چون ما درست مدیریت نکردیم و مشکلات مردم زیاد است و برجام هم نتیجه نداده، برای انتخابات 1400 فعالان فضای مجازی را فعال کنید، تا به چهره های محبوب اصولگرا حمله کنند و وجهه شان را نزد مردم خراب کنند.

خاتمی میگوید عناصر انقلابی را شناسایی کنید و شروع به تخریب آنها کنید، مثل آقای صدیقی و پناهیان که تخریب کردید. هرکس محبوبیتی بین مردم دارد، آابرویش را ببرید، تا فقط ما اصلاح طلبها بین مردم بد نباشیم! اصولگراها هم بد باشند، و فشار افکار عمومی از ما بر داشته شود، تا بتوانیم در انتخابات 1400 برنامه هایمان را پیش ببریم. آیا این افراد با این نیتها و اعمال میخواهند دولت اسلامی تشکیل دهند؟! انقلاب اسلامی ویژگی اش دعوت به حق است.

 

به بهانه کرونا خودمان را خانه نشین نکنیم!

رهبرانقلاب در این هفت سال چندبار گفتند شبکه ملی اطلاعات را راه اندازی کنید، اما آقای وزیر جوان هیچ توجهی نکرد. رییس جمهور هم تمام قد در دفاع از این وزیر بلند شده. هستی این جریان سیاسی به فضای مجازی بستگی دارد. انتخابات دست اینهاست. الان بوسیله این جنگ بیوسایبرنتیک همه گرفتار فضای مجازی شده اند. میگویند حاکمیت جهان باید توسط شبکه های مجازی مدیریت شود. شبکه مجازی در اختیار آدمخواران دنیاست. بیل گیتس گفت از 8 میلیون جمعیت دنیا، 15 درصد یعنی 1.5 میلیون را میخواهیم بکشیم، با یک مرگ تدریجی. یکی از این نقشه ها کروناست.

اگر رهبرانقلاب ورود نمی کرد و حکم صادر نمی کرد که ما واکسن از آمریکا و انگلیس وارد نمیکنیم، چه کشتاری با این واکسنها در کشور انجام میشد؟ کسی در مقابل دیکتاتوری ستاد کرونا مگر میتوانست مقابله کند؟ همین واکسن فایزر ببینید در کشورهای دیگر چه کرده. انسانها را میکشند. مگر این مردم صاحب ندارند؟ بشر باید توسط انقلاب اسلامی نجات پیدا کند. کار جوانهای ما سخت است. دیگر وقت استراحت ندارید. به بهانه کرونا خودمان را خانه نشین نکنیم! به مسئولین نگاه نکنید. صورت مسئله را پاک نکنیم به بهانه کرونا. باید کار و تلاش مضاعف داشته باشیم.

رهبرانقلاب در هفته ای که پیک کشته ها بود، دستور به مراعات هم دادند، اما از جلسات سالگرد سردار سلیمانی حمایت کردند. سالگرد شهید سلمیانی در دانشگاه تهران با رعایت شیوه نامه ها برگزار شد. کرونا بهانه ای برای تنبلی بعضی شده! مگر به شکنجه گاه ساواک میبرند شما را؟! جوانان پس با چه کسی ارتباط برقرار کنند؟ در فضای مجازی که هرچه هست نقشه های شوم دشمنان انقلاب است. رهبرانقلاب از عراقیها تشکر ویژه کردند بابت برگزاری مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی.

 

رمز پیروزی و تداوم انقلاب فاطمی

حضرت زهرا سلام الله علیها وقتی قیام کرد، یکی از استنادهایشان به این آیه بود: أَفَمَنْ يَهْدِي إِلَى الْحَقِّ أَحَقُّ أَنْ يُتَّبَعَ أَمَّنْ لَا يَهِدِّي إِلَّا أَنْ يُهْدَى(یونس 35). کسی امام امت میتواند بشود که خودش هدایت یافته، نه کسیکه هدایت نیافته. بخاطر حق باید از علی علیه السلام پیروی کنید، چون علی علیه السلام به حق هدایت یافته.

یکی از ویژگیهای بارز فاطمیه نصرت امام و گرفتن حق امام است. رَجُلٌ مِنْ أَهْلِ قُمَّ یَدْعُو النَّاسَ إِلَی الْحَقِّ یَجْتَمِعُ مَعَهُ قَوْمٌ کَزُبَرِ الْحَدِیدِ لَا تُزِلُّهُمُ الرِّیَاحُ الْعَوَاصِفُ وَ لَا یَمَلُّونَ مِنَ الْحَرَبِ وَ لَا یَجْبُنُونَ وَ عَلَی اللَّهِ یَتَوَکَّلُونَ وَ الْعاقِبَةُ لِلْمُتَّقِین. ویژگی قیام آخرالزمان مردم ایران هم دعوت به حق است. حضرت امام فقط برای رفع فقر قیام نکرد. بله، رفاه هم یکی از نتایج انقلاب است. هدف این انقلاب را حضرت امام فرمود: «انقلاب ما نقطه آغاز انقلاب جهانی اسلام به پرچمداری حضرت حجت ارواحنا فداه است». انقلاب جهانی اسلام ادامه همان قیام پیغمبراکرم صلی الله علیه و آله است. این انقلاب برای اقامه حق است. حضرت امام فرمود اگر در این راه از گرسنگی هم بمیریم، باکی نداریم. سیر شدن هدف انقلاب نیست. هدف انقلاب طلوع خورشید ولایت عظمای بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه است. ما هنوز به این هدف نرسیده ایم. هنوز عالم را با تمدن عظیم اسلامی آشنا نکرده ایم.

مطمئن باشید وقتی برای انقلاب کار میکنید، خط شما از مهاجر و انصاری که فاطمه سلام الله علیها را تنها گذاشتند جداست. مطمئن باشید اگر برای این انقلاب کار کنید، سرباز فاطیمه زهرا سلام الله علیها هستید. حضرت امام 29 اسفند سال 1341 فرمود: اکنون بحمدالله اولاد فاطمه (سلام الله علیها) زنده اند در قم و مشهد و نجف و سایر بلاد، اینها نمی نشینند تا دولتها هر خیانتی که خواستند بکنند؛ احکام قرآن را پایمال کنند. اجازه نمیدهند دشمنان به مقدسات اسلام تجاوز کنند و مقدرات مسلمین را به دست یهود بسپارند. ای فاطمیین به داد اسلام برسید». از این فریاد امام در سال 41، قیام 15 خرداد 42 شکل میگیرد.

پیروزی یک رمز و راز دارد، که خدای متعال به آن اشاره کرده: يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا مَنْ يَرْتَدَّ مِنْكُمْ عَنْ دِينِهِ فَسَوْفَ يَأْتِي اللَّهُ بِقَوْمٍ يُحِبُّهُمْ وَيُحِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ أَعِزَّةٍ عَلَى الْكَافِرِينَ يُجَاهِدُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَلَا يَخَافُونَ لَوْمَةَ لَائِمٍ(مائده 54). پیغمبراکرم صلی الله علیه و آله فرمود مردم فارس مورد خطاب این آیه هستند. رمز پیروزی این است: وَمَنْ يَتَوَلَّ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَالَّذِينَ آمَنُوا فَإِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ(مائده 56). ایرانیهای آخرالزمان حزب الله پیروز هستند. رمز این پیروزی ولایتمدرای است. ولایت خدا و رسول خدا صلی الله علیه و آله و ائمه معصومین علیهم السلام و ولایت فقیه در زمان غیبت.

نام

پست الکترونیک

* کد امنیتی

تصویر کد امنیتی

* نظر

میلاد امیرالمؤمنین علیهم السلام
با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین
حاج احمد پـنــاهـیــان
زمان:
چهارشنبه ۶ اسفندماه از ساعت ۱۸:۳۰
(قرائت قرآن، احکام، سخنرانی، مدیحه سرائی)
مکان:
مسجد مقدس جمکران
شبستان کربلا
کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام محفوظ است