• تکرار کربلا قطعی است، اگر...

  روز اول محرم 97: امام حسین(ع) کشته آفت عمیق جامعه اسلامی در دوران رسول الله(ص) شد. شرایط جامعه امروز ما مانند جامعه رسول الله(ص) است. اگر ما آفاتی که امت پیغمبر گرفتار آنها شدند را شناسایی نکنیم و از بین نبریم، تکرار کربلا قطعی است.

 • تنهایی حسین(ع) ریشه در تنهاماندن رسول الله(ص) داشت

  روز دوم محرم 97: جدایی از رسول الله(ع) یکی از آفات و مصیبتهای جامعه اسلام بود. اگر حسین(ع) در کربلا تنها ماند عجیب نیست، چون در این جامعه رسول الله(ص) هم تنها ماند. این درد جامعه رسول الله(ص) درمان نشد که کار به کربلا رسید.

 • آدمهای ساده لوح مشکل همیشگی جامعه اسلامی

  روز پنجم محرم 97: عده ای سست ایمان و ساده لوح میگویند ادبیاتمام را با دشمن عوض کنیم تا کمتر صدمه و آسیب ببینیم. رهبرانقلاب گفتند هزینه کنارآمدن با دشمن خیلی بیشتر از کنار نیامدن با آنهاست. این مشکل از صدر اسلام تا امروز ادامه داشته و هنوز حل نشده است.

 • شهیدان نوجوان، فتح الفتوح انقلاب

  روز ششم محرم 97: در دفاع مقدس ما 38 هزار دانش آموز شهید دادیم. حضرت امام(ره) این پدیده را بعنوان فتح الفتوح انقلاب نامیدند. برخی مسئولین ما قدر این پدیده را نمیدانند. اما دشمن خوب میفهمد، که میگوید درس حسین فهمیده را از کتب دانش آموزان حذف کنید، و بردگان سیاسی داخلی این خیانت را انجام دادند.

 • ریشه اعتماد برخی مسئولین به غرب، ایمان نداشتن به توانایی مردم است

  روز هفتم محرم 97: غربزده هایی که مخفیانه سند ۲۰۳۰ را امضا و اجرایی میکنند، شک دارند که اسلام میتواند انسان را تربیت کند یا نه؟! اینها شک دارند که مردم ما میتوانند اقتصاد کشور را پویا کنند یا نه؟ به مردم، به جوانان، به دانشمندان ما شک دارند.

 • ترسوها مردم را از تحریمهای بیشتر نترسانند

  روز تاسوعا محرم 97: برخی به بهانه های مختلف، چه درگیریهای سیاسی، چه مسائل اجتماعی، چه مشکلات اقتصادی، میخواهند مردم را از تحریمهای بیشتر و سختیگیریهای بیشتر آمریکا بترسانند. این جامعه تا عباس بن علی(ع) دارد، محال است از قیافه گرفتن های توخالی آمریکا و ایادی او بترسد.

 • بخاطر دنیا بدنبال لبخند یزید نروید

  روز عاشورا محرم 97: بخاطر دنیا دنبال لبخند یزید نروید. انقدر رهبرانقلاب را نرنجانید. وقتی میگوید دنبال رابطه با آمریکا نباشید، دو روز بعد نگویید راه ما راه مذاکره و گفتگو است. در زمان جنگ که رزمندگان در جبهه ها میجنگیدند و تکه تکه میشدند، عده ای دنبال مذاکره و نامه نگاری با صدام بودند.

وفات حضرت زینب
(سلام الله علیها)
با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین
حاج احمد پـنــاهـیــان
زمان:
جمعه 2 فروردین 98 بعداز نماز عشاء
(قرائت قرآن، احکام، سخنرانی، عزاداری)
مکان:
خ انقلاب(چهارمردان)، بعداز کوچه ۲۹
مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)
کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام محفوظ است